kppplogview - en to cs translation catalogue (47 entries)

en: Export to a text file, using semicolons as separators.<p></p>Can be used for spreadsheet programs like <i>KSpread</i>.
cs: Export do textového souboru. Jako oddělovač je použit středník.
    <p></p>Může být použito pro tabulkové procesory, jako <i>KSpread</i>.

en: Export to a HTML Page.<p></p>Can be used for easy exchange over the <i>Internet</i>.
cs: Export do HTML stránky. <p></p>Může být použito pro výměnu informací na <i>Internetu</i>.

en: Export Wizard for kPPP Logs
cs: Průvodce exportem záznamů KPPP

en: List with possible output formats
cs: Seznam možných výstupních formátů

en: <qt><b>Please choose the output format on the left side.</b></qt>
cs: <qt><b>Na levé straně si prosím vyberte výstupní formát.</b></qt>

en: Selection of Filetype
cs: Výběr typu souboru

en: Filename:
cs: Název souboru:

en: [No file selected]
cs: [nebyl vybrán soubor]

en: &Select File...
cs: Vybrat sou&bor...

en: Select the filename of the exported output file
cs: Vyberte název výstupního souboru

en: Selection of Filename
cs: Výběr názvu souboru

en: File Format
cs: Formát souboru

en: Please Choose File
cs: Prosím, vyberte soubor

en: Connection log for %1
cs: Záznamy o připojení pro %1

en: Loading log files
cs: Jsou načítány soubory se záznamy

en: KPPP log viewer
cs: Prohlížeč záznamů KPPP

en: KPPP Log Viewer
cs: Prohlížeč záznamů KPPP

en: Monthly Log
cs: Záznam za měsíc

en: &File
cs: &Soubor

en: (c) 1999-2002, The KPPP Developers
cs: (c) 1999-2002, Vývojáři KPPP

en: Run in KPPP mode
cs: Spouštět v režimu KPPP

en: %1s
cs: %1 s

en: Connection
cs: Připojení

en: Day
cs: Den

en: From
cs: Od

en: Until
cs: Do

en: Duration
cs: Trvání

en: Costs
cs: Náklady

en: Bytes In
cs: Přijato bajtů

en: Bytes Out
cs: Odesláno bajtů

en: All Connections
cs: Všechna připojení

en: &Prev Month
cs: &Předchozí měsíc

en: &Next Month
cs: &Následující měsíc

en: C&urrent Month
cs: Akt&uální měsíc

en: &Export...
cs: &Exportovat...

en: Statistics:
cs: Statistika:

en: Selection (%1 connection) | Selection (%1 connections)
cs[0]: Výběr (1 spojení)
cs[1]: Výběr (%1 spojení)
cs[2]: Výběr (%1 spojení)

en: %1 connection | %1 connections
cs[0]: %1 spojení
cs[1]: %1 spojení
cs[2]: %1 spojení

en: Monthly estimates
cs: Měsíční odhad

en: Connection log for %1 %2
cs: Záznamy o připojení pro %1 %2

en: No connection log for %1 %2 available
cs: Nejsou dostupné záznamy pro %1 %2

en: A document with this name already exists.
cs: Dokument s takovým jménem již existuje.

en: Overwrite file?
cs: Přepsat soubor?

en: An error occurred while trying to open this file
cs: Nastala chyba při otevírání tohoto souboru

en: Sorry
cs: Lituji

en: Monthly estimates (%1)
cs: Měsíční odhad (%1)

en: An error occurred while trying to write to this file.
cs: Nastala chyba při ukládání tohoto souboru.
