klinkstatus - en to cs translation catalogue (202 entries)

en: New Session
cs: Nové sezení

en: Open URL...
cs: Otevřít URL...

en: Close Session
cs: Ukončit sezení

en: Download New Stylesheets...
cs: Stáhnout nové styly....

en: Configure KLinkStatus...
cs: Nastavit: KLinkStatus...

en: About KLinkStatus
cs: O aplikaci KLinkStatus

en: &Report Bug...
cs: Nahlásit &chybu...

en: All...
cs: Vše...

en: Broken...
cs: Neplatné...

en: Create Site Map...
cs: Vytvořit mapu webu...

en: &Follow Last Link
cs: Nás&ledovat poslední odkaz

en: Follow last Link checked (slower)
cs: Následovat naposledy kontrolovaný odkaz (pomalejší)

note: i18n("&Do not follow last Link checked"), "go-jump", "Do not follow last Link checked (faster)"); toggle_action->setCheckedState(item); this action must be in the tabwidget because the slot can't be connected to a particular sessionWidget
en: &Hide Search Panel
cs: &Skrýt panel hledání

note: i18n("&Show Search Panel"), "go-top", "Show Search Panel"); toggle_action->setCheckedState(item);
en: &Reset Search Options
cs: &Resetovat volby hledání

en: &Disable Updates on Results Table
cs: Zakázat aktualizaci tabulky výsle&dků

en: Disable Updates on Results Table (faster)
cs: Zakázat aktualizaci tabulky výsledků (rychlejší)

note: i18n("&Enable Updates on Results Table"), "view-refresh", "Enable Updates on Results Table (slower)"); toggle_action->setCheckedState(item); *************** Search menu *********************
en: &Start Search
cs: &Zahájit hledání

en: &Pause Search
cs: &Přerušit hledání

en: St&op Search
cs: &Zastavit hledání

en: Search in Background
cs: Hledat na pozadí

en: Check Links in background and update results when finished (faster)
cs: kontrolovat odkazy na pozadí a po dokončení aktualizovat výsledky (rychlejší)

en: &Broken Links
cs: Neplatné o&dkazy

en: &Displayed Links
cs: Zobrazené o&dkazy

en: &Unreferred Documents...
cs: Neodkazované dok&umenty...

en: &Fix All...
cs: Op&ravit vše...

en: Check Links
cs: Zkontrolovat odkazy

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Unreferred Documents
cs: Neodkazované dokumenty

en: Previous View
cs: Předchozí pohled

en: Next View
cs: Následující pohled

en: Previous Session
cs: Předchozí sezení

en: Next Session
cs: Následující sezení

en: Change View
cs: Změnit pohled

note: i18n: ectx: label, entry, group (pim)
en: Whether to use the system real name and e-mail
cs: Jestli použít skutečné systémové jméno a e-mail

note: i18n: ectx: label, entry, group (pim)
en: The email associated to the user
cs: E-mail přiřazený uživateli

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Maximum number of entries in the combo url.
cs: Maximální počet záznamů v seznamu url.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Maximum number of simultaneous connections.
cs: Maximální počet současných spojení.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Timeout on getting an URL.
cs: Časový limit na získání URL.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: History of combo url.
cs: Historie seznamu url.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Maximum depth to check.
cs: Maximální hloubka kontroly.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether to check parent folders.
cs: Zda kontrolovat rodičovské složky.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether to check external links.
cs: Zda kontrolovat externí odkazy.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether to remember the check settings like depth, and so on, on exit.
cs: Zda si zapamatovat nastavení kontroly jako hloubka, atd., při ukončení.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether preview prefix in Quanta project is used to set the URL to check.
cs: Zda je prefix náhledu v projektu programu Quanta použit k nastavení kontrolovaného URL.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether to display a tree view or a flat view in the results view.
cs: Jestli zobrazit stromový nebo plochý pohled ve výsledkovém pohledu.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether to automatically adjust the width of the result columns (Not used).
cs: Zda automaticky přizpůsobit šířku výsledkových sloupečků (Nepoužíváno).

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether the viewport of the result view should follow the last link checked.
cs: Zda by mělo okno výsledkového pohledu následovat poslední kontrolovaný odkaz.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether to send an User-Agent in HTTP requests.
cs: Jestli v HTTP požadavcích poslat uživatelského agenta.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether the user can see if the markup is valid by showing a column with an icon indicator.
cs: Zda uživatel může vidět jestli je značka platná zobrazením sloupce s ikonovým indikátorem.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Available Stylesheets for exporting the results in HTML
cs: Dostupné styly pro export výsledků v HTML

note: i18n: ectx: label, entry, group (tidy)
en: Whether to do line wrapping.
cs: Zda provádět zalamování řádků.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Scheduling)
en: Name of the configuration, e.g. kdewebdev
cs: Název konfigurace, např. kdewebdev

note: i18n: ectx: label, entry, group (Scheduling)
en: Periodicity of the check
cs: Periodicita kontroly

note: i18n: ectx: label, entry, group (Scheduling)
en: Hour in which the task will be executed
cs: Hodina, ve kterou má být úloha vykonána

note: i18n: ectx: label, entry, group (SearchOptions)
en: URL of the site to check
cs: URL stránky, která se má zkontrolovat

note: i18n: ectx: label, entry, group (SearchOptions)
en: For protocols different than HTTP, specify the root of your files, e.g. '/var/www'
cs: Pro jiné protokoly než HTTP zadejte kořenový adresář vašich souborů, např. '/var/www'

note: i18n: ectx: label, entry, group (SearchOptions)
en: Depth of recursive search, -1 is unlimited
cs: Hloubka rekurzivního hledání, -1 je neomezená

note: i18n: ectx: label, entry, group (SearchOptions)
en: Whether to check links in parent folders
cs: Zda kontrolovat odkazy v rodičovských složkách

note: i18n: ectx: label, entry, group (SearchOptions)
en: Whether to check external links
cs: Zda kontrolovat externí odkazy

note: i18n: ectx: label, entry, group (Results)
en: Whether to include only broken links in the result
cs: Jestli do výsledků zahrnout pouze neplatné odkazy

en: No Content
cs: Žádný obsah

en: redirection
cs: přesměrování

en: Could not find the KLinkStatus part; did you configure with '--prefix=/$KDEDIR' and perform 'make install'?
cs: KLinkStatus part nebyla nalezena; provedli jste configure s volbou '--prefix=/$KDEDIR' a spustili 'make install'?

en: A Link Checker
cs: Kontrola odkazů

en: Check
cs: Kontrola

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Results
cs: Výsledky

en: Identification
cs: Identifikace

en: Configure the way KLinkstatus reports itself
cs: Nastavit způsob, jakým KLinkstatus hlásí sám sebe

en: KLinkStatus Part
cs: KLinkStatus part

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
cs: &Soubor

note: i18n: ectx: Menu (file_export_html)
en: Export to HTML
cs: Exportovat do HTML

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
cs: Na&stavení

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
cs: Po&hled

note: i18n: ectx: Menu (search)
en: S&earch
cs: Hl&edat

note: i18n: ectx: Menu (recheck)
en: Recheck
cs: Zopakovat kontrolu

note: i18n: ectx: Menu (validate)
en: &Validate
cs: O&věřit

note: i18n: ectx: Menu (manual_validation)
en: Manual Fix
cs: Manuální oprava

note: i18n: ectx: Menu (window)
en: &Window
cs: O&kno

note: i18n: ectx: Menu (navigation)
en: Navigation
cs: Procházení

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
cs: Nápo&věda

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: ToolBar (linksToolBar)
en: Main Toolbar
cs: Hlavní panel nástrojů

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
cs: Nás&troje

en: A Link Checker.
    
    KLinkStatus belongs to the kdewebdev module from KDE.
cs: Kontrola odkazů.
    
    KLinkStatus je součástí KDE modulu kdewebdev.

en: Document to open
cs: Dokument k otevření

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseSystemIdentity)
en: Use System Identity
cs: Použít identitu systému

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Real name
cs: Skutečné jméno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: E-Mail address
cs: E-mailová adresa

en: Configure PIM information
cs: Nastavit informace PIM

en: User Information
cs: Informace o uživateli

en: Hourly
cs: Každou hodinu

en: Daily
cs: Denně

en: Weekly
cs: Týdně

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Scheduling
cs: Plánování

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name
cs: Jméno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Periodicity
cs: Periodicita

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Hour
cs: Hodina

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_BrokenLinksOnly)
en: Show Broken Links Only
cs: Zobrazit pouze neplatné odkazy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Results Folder
cs: Složka s výsledky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: E-Mail Recipient
cs: Příjemce e-mailu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Search Options
cs: Volby hledání

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Document Root
cs: Kořenový adresář dokumentu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Depth
cs: Hloubka

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (KIntSpinBox, kcfg_Depth) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, spinbox_depth)
en: Unlimited
cs: Bez omezení

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CheckParentFolders)
en: Check Parent Folders
cs: Kontrolovat rodičovské složky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CheckExternalLinks)
en: Check External Links
cs: Kontrolovat externí odkazy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RegularExpression)
en: Do not check Regular Expression
cs: Nekontrolovat regulární výraz

en: New...
cs: Nový...

en: Remove
cs: Odstranit

en: empty
cs: prázdné

en: Could not delete configuration file %1
cs: Nepovedlo se smazat konfigurační soubor %1

en: Schedule Link Checks...
cs: Naplánovat kontroly odkazů...

en: Edit Script Actions...
cs: Upravit činnosti skriptů...

en: Reset Script Actions...
cs: &Resetovat činnosti skriptů...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Links Checked
cs: Odkazy zkontrolovány

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Status
cs: Stav

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Good
cs: V pořádku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Broken
cs: Neplatné

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Undetermined
cs: Nezjištěno

note: i18n: tag script attribute text
en: Statistics
cs: Statistika

note: i18n: tag script attribute comment
en: Statistics Script
cs: Skript pro statistiku

en: Choose a Document Root
cs: Vyberte kořen dokumentu

en: Login Input
cs: Zadání přihlášení

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Domain
cs: Doména

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">URL to send to the HTTP POST request, e.g. '<span style=" font-family:'Courier New,courier';">POST </span><span style=" font-family:'Courier New,courier'; font-weight:600;">/login/login</span><span style=" font-family:'Courier New,courier';"> HTTP/1.1</span>'. Should be the same as the action attribute in the form element, e.g.: '<a name="line163"></a><span style=" font-family:'Courier New,courier';">&lt;</span><span style=" font-family:'Courier New,courier';">form action="/login/login"&gt;</span></p></body></html>
cs: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">URL kam bude zaslán např. HTTP požadavek POST, '<span style=" font-family:'Courier New,courier';">POST </span><span style=" font-family:'Courier New,courier'; font-weight:600;">/login/login</span><span style=" font-family:'Courier New,courier';"> HTTP/1.1</span>'. Měl by být stejný jako např. atribut činnosti v prvku formuláře: '<a name="line163"></a><span style=" font-family:'Courier New,courier';">&lt;</span><span style=" font-family:'Courier New,courier';">form action="/login/login"&gt;</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, lineeditPostUrl) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, lineeditPostUrl)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">URL to send to the HTTP POST request, e.g. 'POST <span style=" font-weight:600;">/login/login</span></p></body></html>
cs: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">URL kam bude zaslán HTTP požadavek POST, např. 'POST <span style=" font-weight:600;">/login/login</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidgetPostData)
en: Key
cs: Klíč

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidgetPostData)
en: Value
cs: Hodnota

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, buttonAdd)
en: Add
cs: Přidat

en: S&earch:
cs: Hl&edat:

en: Status:
cs: Stav:

en: All Links
cs: Všechny odkazy

en: Good Links
cs: Dobré odkazy

en: Broken Links
cs: Neplatné odkazy

en: Malformed Links
cs: Špatně utvořené odkazy

en: Undetermined Links
cs: Neurčité odkazy

en: Clear filter
cs: Smazat filtr

en: Enter the terms to filter the result link list
cs: Zadejte termíny pro filtraci seznamu odkazů

en: Choose what kind of link status to show in result list
cs: Zvolte, jaký stav odkazu zobrazovat ve výsledcích

en: Label
cs: Popisek

en: Javascript not supported
cs: Javascript není podporován

en: Checking...
cs: Kontroluji...

en: Cowardly refusing to check an empty URL.
cs: Zbaběle odmítám zkontrolovat prázdné URL.

en: Stopped
cs: Zastaveno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textlabel_progressbar) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, progressLabel)
en: Ready
cs: Připraven

en: Finished checking %1
cs: Dokončena kontrola %1

en: Paused
cs: Pozastaveno

en: Adding level...
cs: Přidávám úroveň...

en: Resuming
cs: Obnovuje se

en: Export Results as HTML
cs: Exportovat výsledky jako HTML

en: Create XML Site Map
cs: Vytvořit XML mapu webu

en: Use a protocol other than HTTP, e.g. file, ftp, sftp, fish, etc., so the files can be saved.
cs: Použijte jiný protokol než HTTP, např. file, ftp, sftp, fish, atd. aby mohly být soubory uloženy.

en: Checking %1
cs: Kontroluji %1

en: Done rechecking %1
cs: Dokončena opakovaná kontrola %1

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, searchGroupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Search
cs: Hledat

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, checkBoxLogin)
en: Cookie based authentication, only possible with HTTP based protocol.
cs: Ověření založené na cookie je možné pouze s protokolem založeném na HTTP.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBoxLogin)
en: Login
cs: Přihlášení

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Depth)
en: Depth:
cs: Hloubka:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkbox_subdirs_only)
en: Do &not check parent folders
cs: &Nekontrolovat rodičovské složky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkbox_external_links)
en: Chec&k external links
cs: Kontrolovat externí odkazy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Do not check regular expression:
cs: Nekontrolovat regulární výraz:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_checked_links)
en: Checked Links:
cs: Zkontrolované odkazy:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textlabel_elapsed_time) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, elapsedTimeLabel)
en: Elapsed time:
cs: Uplynulý čas:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: HTTP Identification
cs: Identifikace HTTP

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SendIdentification)
en: Send Identification
cs: Poslat identifikaci

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: User-Agent
cs: Uživatelský agent

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonDefault)
en: Default
cs: Výchozí

note: i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, kbuttongroup)
en: Identity
cs: Identita

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: View
cs: Pohled

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_DisplayTreeView)
en: Tree
cs: Stromový pohled

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_DisplayFlatView)
en: Flat (faster)
cs: Plochý (rychlejší)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup13_2)
en: Misc
cs: Různé

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_FollowLastLinkChecked)
en: Follow Last Link Checked
cs: Následovat naposledy kontrolovaný odkaz

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Export Results
cs: Exportovat výsledky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Preferred Style Sheet:
cs: Preferovaná tabulka stylů

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Network
cs: Síť

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Number of simultaneous connections:
cs: Počet současných spojení:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2_2)
en: Timeout in seconds:
cs: Čas vypršení v sekundách:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Input
cs: Vstup

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CheckExternalLinks)
en: Check external links
cs: Kontrolovat externí odkazy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Number of items in URL history:
cs: Počet položek v historii URL:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CheckParentFolders)
en: Check parent folders
cs: Kontrolovat rodičovské složky

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_UseQuantaUrlPreviewPrefix)
en: Check this one if you want to use Quanta's project preview prefix in the URL to check
cs: Zaškrtněte, pokud si přejete v URL ke kontrole použít prefix náhledu projektu programu Quanta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseQuantaUrlPreviewPrefix)
en: Use preview prefix
cs: Použít příponu náhledu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RememberCheckSettings)
en: Remember settings when exit
cs: Zapamatovat nastavení před ukončením

en: Open new tab
cs: Otevřít novou kartu

en: Close the current tab
cs: Zavřít aktuální kartu

en: Session%1
cs: Sezení%1

en: KLinkStatus - Link Checker
cs: KLinkStatus - Kontrola odkazů

en: Invalid URL.
cs: Chybné URL.

en: Edit Referrer
cs: Upravit odkazujícího

en: All
cs: Vše

en: Open URL
cs: Otevřít URL

en: Open Referrer URL
cs: Otevřít URL odkazujícího

en: Copy URL
cs: Kopírovat URL

en: Copy Referrer URL
cs: Kopírovat odkazující URL

en: Copy Cell Text
cs: Kopírovat text buňky

en: Delete checked Documents
cs: Smazat zkontrolované dokumenty

en: Delete All Documents
cs: Smazat všechny dokumenty

en: Cannot crawl through directories using HTTP.
    
    Try using file, ftp, sftp or fish, for example.
cs: Adresáře nelze skrz HTTP procházet.
    
    Zkuste použít třeba soubor, ftp, sftp nebo fish.

en: Crawling folders...
cs: Procházím složky...

en: Matching results...
cs: Odpovídající výsledky...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textlabel_url)
en: Base Folder:
cs: Hlavní složka

note: i18n: ectx: property (clickMessage), widget (KListWidgetSearchLine, documentSearchLine)
en: Filter Documents...
cs: Filtrovat dokumenty...
