libphonon - en to cs translation catalogue (24 entries)

en: <html>The audio playback device <b>%1</b> does not work.<br/>Falling back to <b>%2</b>.</html>
cs: <html>Zařízení pro přehrávání zvuku <b>%1</b> nefunguje. <br/>Vracím se zpět k <b>%2</b>.</html>

en: <html>Switching to the audio playback device <b>%1</b><br/>which just became available and has higher preference.</html>
cs: <html>Přepínám na zvukové zařízení <b>%1</b><br/>, které je nyní dostupné a má vyšší prioritu.</html>

en: Revert back to device '%1'
cs: Vrátit se zpět k zařízení '%1'

en: <html>Switching to the audio playback device <b>%1</b><br/>which has higher preference or is specifically configured for this stream.</html>
cs: <html>Přepínám na zvukové zařízení <b>%1</b><br/>, které má vyšší prioritu nebo je specificky nastaveno pro tento datový proud.</html>

en: Restart Application
cs: Restartovat aplikaci

en: You changed the backend of the Phonon multimedia system.
    
    To apply this change you will need to restart '%1'.
cs: Změnil jste podpůrnou vrstvu multimediálního systému Phonon.
    
    Pro zavedení této změny musíte restartovat: '%1'.

en: Main Menu
cs: Hlavní nabídka

en: Title Menu
cs: Nabídka titulů

en: Audio Menu
cs: Nabídka zvuku

en: Subtitle Menu
cs: Nabídka titulků

en: Chapter Menu
cs: Nabídka kapitol

en: Angle Menu
cs: Nabídka úhlů

en: %0 by %1
cs: %0 o %1

[ctx: Phonon::]
en: Notifications
cs: Hlášení

[ctx: Phonon::]
en: Music
cs: Hudba

[ctx: Phonon::]
en: Communication
cs: Komunikace

[ctx: Phonon::]
en: Games
cs: Hry

[ctx: Phonon::]
en: Accessibility
cs: Zpřístupnění

[ctx: Phonon::]
en: Recording
cs: Nahrávání

[ctx: Phonon::]
en: Control
cs: Ovládání

en: PulseAudio Sound Server
cs: Zvukový server PulseAudio

en: Volume: %1%
cs: Hlasitost: %1%

en: Use this slider to adjust the volume. The leftmost position is 0%, the rightmost is %1%
cs: Použitím tohoto posuvníku upravíte hlasitost. Pozice vlevo je 0%, nejvíc vpravo je %1%.

en: Muted
cs: Ztlumený
