phonon_gstreamer - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Warning: You do not seem to have the package gstreamer0.10-plugins-good installed.
              Some video features have been disabled.
cs: Varování: zdá se, že nemáte nainstalován balíček gstreamer0.10-plugins-good.
              Některé video funkce nebudou dostupné.

en: Warning: You do not seem to have the base GStreamer plugins installed.
              All audio and video support has been disabled
cs: Varování: Zdá se, že nemáte nainstalovány základní moduly pro GStreamer.
              Podpora zvuku a videa nebude dostupná

en: Default
cs: Výchozí

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Disable
cs: Zakázat

en: One or more plugins are missing in your GStreamer installation.
cs: Jeden, či více modulů ve vaší instalaci GStreameru schází.

en: Missing codec helper script assistant.
cs: Chybí pomocník skriptu nápovědy kodeku.

en: Plugin codec installation failed.
cs: Instalace modulu kodeku selhala.

en: Phonon attempted to install an invalid codec name.
cs: Phonon se pokusil o instalaci kodeku s neplatným jménem.

en: The codec installer crashed.
cs: Instalace kodeku zhavarovala.

en: The required codec could not be found for installation.
cs: Kodek požadovaný pro instalaci nebyl nalezen.

en: An unspecified error occurred during codec installation.
cs: Během instalace kodeku došlo k neurčené chybě.

en: Not all codecs could be installed.
cs: Nemohly být nainstalovány všechny kodeky

en: User aborted codec installation
cs: Instalace kodeku byla přerušena uživatelem

en: Could not update plugin registry after update.
cs: Po aktualizaci nelze aktualizovat registr modulů.
