imagerename_plugin - en to da translation catalogue (5 entries)

en: You want to overwrite the left picture with the one on the right.
da: Du vil overskrive det venstre billede med det til højre.

en: This picture is not stored
    on the local host.
    Click on this label to load it.
da: Dette billede er ikke gemt
    på den lokale vært.
    Klik på denne etikette for at indlæse det.

en: Unable to load image
da: Kan ikke indlæse billede

[ctx: The color depth of an image]
en: Depth: %1
da: Dybde: %1

[ctx: The dimensions of an image]
en: Dimensions: %1x%2
da: Dimensioner: %1x%2
