kio_bookmarks - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Root
da: Rod-mappen

en: Places
da: Steder

en: Bad request: %1
da: Fejlagtig anmodning: %1

en: My bookmarks
da: Mine bogmærker

en: Initial developer
da: Oprindelig udvikler

en: There are no bookmarks to display yet.
da: Der er ingen bogmærker at vise endnu.

en: kio_bookmarks CSS file not found. Output will look ugly.
    Check your installation.
da: kio_bookmarks CSS-fil ikke fundet. Outputtet vil ikke være kønt.
    Tjek din installation.

en: My Bookmarks
da: Mine bogmærker
