kio_thumbnail - en to da translation catalogue (11 entries)

[ctx: @option:check]
en: Rotate the image automatically
da: Rotér billedet automatisk

en: No MIME Type specified.
da: Ingen MIME-type angivet.

en: No or invalid size specified.
da: Ingen eller ugyldig størrelse angivet.

en: Cannot create thumbnail for directory
da: Kan ikke oprette miniature for mappen

en: No plugin specified.
da: Intet plugin angivet.

en: Cannot load ThumbCreator %1
da: Kan ikke indlæse miniaturebilledopretteren %1

en: Cannot create thumbnail for %1
da: Kan ikke oprette miniature for %1

en: Failed to create a thumbnail.
da: Mislykkedes at oprette miniaturebillede.

en: Could not write image.
da: Kunne ikke skrive billede.

en: Failed to attach to shared memory segment %1
da: Mislykkedes at knytte til delt hukommelsessegment %1.

en: Image is too big for the shared memory segment
da: Billedet er for stort for det delte hukommelsessegment
