imagerename_plugin - en to de translation catalogue (5 entries)

en: You want to overwrite the left picture with the one on the right.
de: Sie möchten das linke Bild mit dem rechten Bild überschreiben.

en: This picture is not stored
    on the local host.
    Click on this label to load it.
de: Dieses Bild ist nicht auf dem lokalen
    Rechner gespeichert. Klicken Sie auf
    diesen Text, um es zu laden.

en: Unable to load image
de: Das Bild kann nicht geladen werden

[ctx: The color depth of an image]
en: Depth: %1
de: Farbtiefe: %1

[ctx: The dimensions of an image]
en: Dimensions: %1x%2
de: Größe: %1x%2
