audiorename_plugin - en to el translation catalogue (14 entries)

en: An older file named '%1' already exists.
el: Ένα παλιότερο αρχείο με όνομα '%1' υπάρχει ήδη.

en: A similar file named '%1' already exists.
el: Ένα παρόμοιο αρχείο με όνομα '%1' υπάρχει ήδη.

en: A newer file named '%1' already exists.
el: Ένα νεότερο αρχείο με όνομα '%1' υπάρχει ήδη.

en: Source File
el: Αρχείο πηγής

en: Existing File
el: Υπάρχον αρχείο

en: Would you like to replace the existing file with the one on the right?
el: Θέλετε να αντικαταστήσετε το υπάρχον αρχείο με αυτό στα δεξιά;

en: This audio file is not stored
    on the local host.
    Click on this label to load it.
el: Αυτό το αρχείο ήχου δεν είναι αποθηκευμένο
    στον τοπικό υπολογιστή.
    Πατήστε αυτή την ετικέτα για να το φορτώσετε.

en: Unable to load audio file
el: Δεν είναι δυνατή η φόρτωση του αρχείου ήχου

en: Artist: %1
el: Καλλιτέχνης: %1

en: Title: %1
el: Τίτλος: %1

en: Comment: %1
el: Σχόλιο: %1

[ctx: Bitrate: 160 kbits/s]
en: Bitrate: %1 %2
el: Ρυθμός bit: %1 %2

en: Sample rate: %1 %2
el: Ρυθμός δειγματοληψίας: %1 %2

en: Length:
el: Διάρκεια:
