htmlsearch - en to el translation catalogue (8 entries)

[ctx: List of words to exclude from index]
en: above:about:according:across:actually:
    adj:after:afterwards:again:against:all:
    almost:alone:along:already:also:although:
    always:among:amongst:and:another:any:
    anyhow:anyone:anything:anywhere:are:aren:
    arent:around:became:because:become:
    becomes:becoming:been:before:beforehand:
    begin:beginning:behind:being:below:beside:
    besides:between:beyond:billion:both:but:
    can:cant:cannot:caption:could:couldnt:
    did:didnt:does:doesnt:dont:down:during:
    each:eight:eighty:either:else:elsewhere:
    end:ending:enough:etc:even:ever:every:
    everyone:everything:everywhere:except:few:
    fifty:first:five:for:former:formerly:forty:
    found:four:from:further:had:has:hasnt:have:
    havent:hence:her:here:hereafter:hereby:
    herein:heres:hereupon:hers:herself:hes:him:
    himself:his:how:however:hundred:
    inc:indeed:instead:into:isnt:its:
    itself:last:later:latter:latterly:least:
    less:let:like:likely:ltd:made:make:makes:
    many:may:maybe:meantime:meanwhile:might:
    million:miss:more:moreover:most:mostly:
    mrs:much:must:myself:namely:neither:
    never:nevertheless:next:nine:ninety:
    nobody:none:nonetheless:noone:nor:not:
    nothing:now:nowhere:off:often:once:
    one:only:onto:others:otherwise:our:ours:
    ourselves:out:over:overall:own:page:per:
    perhaps:rather:recent:recently:same:
    seem:seemed:seeming:seems:seven:seventy:
    several:she:shes:should:shouldnt:since:six:
    sixty:some:somehow:someone:something:
    sometime:sometimes:somewhere:still:stop:
    such:taking:ten:than:that:the:their:them:
    themselves:then:thence:there:thereafter:
    thereby:therefore:therein:thereupon:these:
    they:thirty:this:those:though:thousand:
    three:through:throughout:thru:thus:tips:
    together:too:toward:towards:trillion:
    twenty:two:under:unless:unlike:unlikely:
    until:update:updated:updates:upon:
    used:using:very:via:want:wanted:wants:
    was:wasnt:way:ways:wed:well:were:
    werent:what:whats:whatever:when:whence:
    whenever:where:whereafter:whereas:whereby:
    wherein:whereupon:wherever:wheres:whether:
    which:while:whither:who:whoever:whole:
    whom:whomever:whose:why:will:with:within:
    without:wont:work:worked:works:working:
    would:wouldnt:yes:yet:you:youd:youll:your:
    youre:yours:yourself:yourselves:youve
el: παραπάνω:σχετικά:σύμφωνα:απέναντι:πραγματικά:
    adj:μετά:κατόπιν:ξανά:έναντι:όλα:
    μόνος:μαζί:ήδη:επίσης:although:
    πάντα:μεταξύ:μεταξύ:και:άλλο:οτιδήποτε:
    οπωσδήποτε:οποιοσδήποτε:οτιδήποτε:οπουδήποτε:είναι:aren:
    arent:γύρω:έγινε:γιατί:γίνομαι:
    γίνεται:γίνεται:ήταν:πριν:νωρίς:
    αρχίζω:αρχή:πίσω:being:κάτω:δίπλα:
    εκτός:ανάμεσα:πέρα:δισεκατομμύριο:αμφότεροι:αλλά:
    μπορεί:cant:cannot:επεξήγηση:μπορεί:couldnt:
    έκανε:didnt:κάνει:doesnt:dont:κάτω:κατά:
    κάθε:οκτώ:ογδόντα:either:άλλως:αλλού:
    τέλος:κατάληξη:αρκετά:κτλ:ακόμη:πάντοτε:κάθε:
    καθένας:οτιδήποτε:παντού:εκτός:λίγοι:
    πενήντα:πρώτος:πέντε:για:προηγούμενος:άλλοτε:σαράντα:
    βρέθηκε:τέσσερα:από:ακόμη:είχε:έχει:hasnt:έχουν:
    havent:hence:αυτή:εδώ:hereafter:hereby:
    herein:heres:hereupon:αυτής:αυτή:hes:αυτός:
    αυτός:αυτού:πως:όμως:εκατό:
    inc:αληθινά:αντί:μέσα:isnt:αυτού:
    αυτό:τελευταίο:αργότερα:πρόσφατο:πρόσφατα:ελάχιστος
    λιγότερο:αφήνω:όπως:πιθανότατα:ltd:έγινε:κάνω:κάνει:
    πολλά:μπορεί:πιθανόν:meantime:meanwhile:μπορεί:
    εκατομμύριο:δεσποινίς:περισσότερα:επιπλέον:εντελώς:κυρίως:
    κυρία:πολύ:πρέπει:εγώ:δηλαδή:ούτε:
    ποτέ:ωστόσο:επόμενο:εννιά:ενενήντα:
    κανένας:κανένα:nonetheless:κανένας:ούτε:δεν:
    τίποτα:τώρα:πουθενά:off:συχνά:κάποτε:
    ένα:μόνο:onto:άλλοι:αλλιώς:our:ours:
    εμείς:έξω:over:γενικά:own:σελίδα:ανά:
    ίσως:αντί:καινούριος:πρόσφατα:ίδιος:
    φαίνομαι:φαινόταν:δήθεν:φαίνεται:εφτά:εβδομήντα:
    αρκετοί:αυτή:shes:should:shouldnt:από:έξι:
    εξήντα:μερικοί:κάπως:κάποιος:κάτι:
    sometime:sometimes:κάποτε:ακόμη:σταμάτημα:
    such:παίρνει:δέκα:παρά:εκείνος:το:their:αυτοί:
    αυτοί:τότε:thence:εκεί:thereafter:
    έτσι:άρα:therein:έπειτα:αυτοί:
    αυτοί:τριάντα:αυτό:εκείνα:όμως:χίλια:
    τρία:μέσω:παντού:μέσω:έτσι:συμβουλές:
    μαζί:επίσης:προς:προς:τρισεκατομμύριο:
    είκοσι:δύο:κάτω:εκτός:unlike:απίθανος:
    μέχρι:ενημέρωση:ενημερωμένο:ενημερώσεις:upon:
    χρησιμοποιείται:χρησιμοποιεί:πολύ:μέσω:θέλω:ήθελε:θέλει:
    ήταν:wasnt:τρόπος:τρόποι:ενώνω:καλά:ήταν:
    werent:τι:whats:οτιδήποτε:όταν:whence:
    όποτε:που:whereafter:ενώ:πως:
    όπου:whereupon:οπουδήποτε:wheres:αν:
    ποιος:ενώ:whither:ποιος:όποιος:ολόκληρος:
    ποιον:whomever:ποιου:γιατί:θα:με:μέσα:
    χωρίς:wont:δουλεύω:δούλευε:δουλεύει:δουλεύει:
    would:wouldnt:ναι:ακόμη:εσύ:youd:youll:your:
    youre:yours:εσύ:εσείς:youve

en: KDE Index generator for help files.
el: Γεννήτρια ευρετηρίων του KDE για αρχεία βοήθειας.

en: The language to index
el: H γλώσσα για δημιουργία ευρετηρίου

en: Generating Index
el: Δημιουργία ευρετηρίου

en: Scanning for files
el: Έρευνα για αρχεία

en: Extracting search terms
el: Εξαγωγή όρων αναζήτησης

en: Generating index...
el: Δημιουργία ευρετηρίου...

en: Files processed: %1
el: Επεξεργασμένα αρχεία: %1
