imagerename_plugin - en to el translation catalogue (5 entries)

en: You want to overwrite the left picture with the one on the right.
el: Θέλετε να αντικαταστήσετε την αριστερή εικόνα με αυτή στα δεξιά.

en: This picture is not stored
    on the local host.
    Click on this label to load it.
el: Αυτή η εικόνα δεν είναι αποθηκευμένη
    στον τοπικό υπολογιστή.
    Πατήστε αυτή την ετικέτα για να τη φορτώσετε.

en: Unable to load image
el: Δεν είναι δυνατή η φόρτωση της εικόνας

[ctx: The color depth of an image]
en: Depth: %1
el: Βάθος: %1

[ctx: The dimensions of an image]
en: Dimensions: %1x%2
el: Διαστάσεις: %1x%2
