kcmcgi - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Paths to Local CGI Programs
el: Διαδρομές για τα τοπικά CGI προγράμματα

en: Add...
el: Προσθήκη...

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: CGI KIO Slave Control Module
el: CGI KIO Slave άρθρωμα ελέγχου

en: <h1>CGI Scripts</h1> The CGI KIO slave lets you execute local CGI programs without the need to run a web server. In this control module you can configure the paths that are searched for CGI scripts.
el: <h1>CGI σενάρια</h1> Το CGI KIO slave, σας επιτρέπει να εκτελείτε τοπικά CGI προγράμματα χωρίς την ανάγκη της χρήσης ενός εξυπηρετητή ιστοσελίδων. Σε αυτό το άρθρωμα ελέγχου μπορείτε να ρυθμίσετε τις διαδρομές στις οποίες γίνεται αναζήτηση για σενάρια CGI.
