kcmkdnssd - en to el translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (KEditListWidget, kcfg_DomainList)
en: Additional Domains
el: Πρόσθετοι τομείς

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KEditListWidget, kcfg_DomainList)
en: List of Internet domains that will be browsed for services in addition to default domain (typically local network).
el: Λίστα τομέων του Internet που θα εξερευνηθούν για υπηρεσίες σε συνδυασμό με τον προκαθορισμένο τομέα (συνήθως το τοπικό δίκτυο).

en: ZeroConf configuration
el: Ρύθμιση του ZeroConf

en: (C) 2004-2007 Jakub Stachowski
el: (C) 2004,2007 Jakub Stachowski

en: Setup services browsing with ZeroConf
el: Ρύθμιση υπηρεσιών περιήγησης με το ZeroConf
