kcmnotify - en to el translation catalogue (12 entries)

en: <h1>System Notifications</h1>KDE allows for a great deal of control over how you will be notified when certain events occur. There are several choices as to how you are notified:<ul><li>As the application was originally designed.</li><li>With a beep or other noise.</li><li>Via a popup dialog box with additional information.</li><li>By recording the event in a logfile without any additional visual or audible alert.</li></ul>
el: <h1>Ειδοποιήσεις συστήματος</h1>Το KDE επιτρέπει έναν πολύ λεπτομερή έλεγχο του τρόπου ειδοποίησής σας όταν συμβαίνουν κάποια γεγονότα. Υπάρχουν διάφορες επιλογές ως προς το πώς ειδοποιήστε:<ul><li>Όπως έχει αρχικά σχεδιαστεί η εφαρμογή.</li><li>Με έναν προειδοποιητικό ήχο ή άλλο θόρυβο.</li><li>Με ένα αναδυόμενο παράθυρο διαλόγου με επιπλέον πληροφορίες.</li><li>Με καταγραφή του γεγονότος σε ένα αρχείο καταγραφής χωρίς άλλη οπτική ή ακουστική ειδοποίηση.</li></ul>

en: Event source:
el: Πηγή γεγονότος:

en: &Applications
el: &Εφαρμογές

en: &Player Settings
el: &Ρυθμίσεις αναπαραγωγέα

en: System Notification Control Panel Module
el: Άρθρωμα πίνακα ελέγχου για τις ειδοποιήσεις συστήματος

en: (c) 2002-2006 KDE Team
el: (c) 2002-2006 Η ομάδα του KDE

en: Original implementation
el: Αρχική υλοποίηση

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cbSoundSystem)
en: Use the &KDE sound system
el: Χρήση του συστήματος ήχου του &KDE

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbVolume)
en: Force &Volume:
el: Αύξηση έ&ντασης:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cbExternal)
en: &Use an external player
el: Χρήση &εξωτερικού αναπαραγωγέα

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: &Player:
el: &Αναπαραγωγέας:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cbNone)
en: &No audio output
el: &Χωρίς έξοδο ήχου
