kdebugdialog - en to el translation catalogue (22 entries)

en: Debug Settings
el: Ρυθμίσεις αποσφαλμάτωσης

en: File
el: Αρχείο

en: Message Box
el: Παράθυρο μηνύματος

en: Shell
el: Κέλυφος

en: Syslog
el: Αναφορά συστήματος (syslog)

en: None
el: Τίποτα

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pInfoGroup)
en: Information
el: Πληροφορίες

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Output to:
el: Έξοδος σε:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Filename:
el: Όνομα αρχείου:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pErrorGroup)
en: Error
el: Σφάλμα

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, pAbortFatal)
en: Abort on fatal errors
el: Διακοπή στα κρίσιμα σφάλματα

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_disableAll2)
en: Disable all debug output
el: Απενεργοποίηση όλων των αποτελεσμάτων της αποσφαλμάτωσης

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pWarnGroup)
en: Warning
el: Προειδοποίηση

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pFatalGroup)
en: Fatal Error
el: Κρίσιμο σφάλμα

en: &Select All
el: Επιλο&γή όλων

en: &Deselect All
el: Α&ποεπιλογή όλων

en: A dialog box for setting preferences for debug output
el: Ένα παράθυρο διαλόγου για τον καθορισμό των προτιμήσεων για την έξοδο της αποσφαλμάτωσης

en: Copyright 1999-2009, David Faure <email>faure@kde.org</email>
el: Πνευματικά δικαιώματα 1999-2000, David Faure <email>faure@kde.org</email>

en: Maintainer
el: Συντηρητής

en: Show the fully-fledged dialog instead of the default list dialog
el: Εμφάνιση του διαλόγου με "όλα τα καλούδια" αντί για τον προκαθορισμένο διάλογο λίστας

en: Turn area on
el: Εμφάνιση περιοχής

en: Turn area off
el: Απόκρυψη περιοχής
