kio_bookmarks - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Root
el: Ριζικός κατάλογος

en: Places
el: Τοποθεσίες

en: Bad request: %1
el: Εσφαλμένη αίτηση: %1

en: My bookmarks
el: Οι σελιδοδείκτες μου

en: Initial developer
el: Αρχικός προγραμματιστής

en: There are no bookmarks to display yet.
el: Δεν υπάρχουν σελιδοδείκτες για εμφάνιση.

en: kio_bookmarks CSS file not found. Output will look ugly.
    Check your installation.
el: Το αρχείο kio_bookmarks CSS δε βρέθηκε. Η έξοδος θα είναι άσχημη αισθητικά.
    Ελέγξτε την εγκατάστασή σας.

en: My Bookmarks
el: Οι σελιδοδείκτες μου
