kio_nfs - en to el translation catalogue (9 entries)

en: %1: Unsupported NFS version
el: %1: Μη υποστηριζόμενη έκδοση NFS

en: RPC error %1
el: RPC σφάλμα %1

en: No space left on device
el: Δεν υπάρχει ελεύθερος χώρος στη συσκευή

en: Read only file system
el: Σύστημα αρχείων μόνο για ανάγνωση

en: Filename too long
el: Πολύ μακρύ όνομα αρχείου

en: Disk quota exceeded
el: Το μερίδιο δίσκου έχει ξεπεραστεί

en: NFS error %1 - %2
el: NFS σφάλμα %1 - %2

en: Failed to mount %1
el: Αποτυχία προσάρτησης %1

en: Unknown target
el: Άγνωστος προορισμός
