knotify4 - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Devices notification
el: Ειδοποίηση συσκευών

en: Could not mount the following device: %1
el: Αδυναμία προσάρτησης της ακόλουθης συσκευής: %1

en: Could not unmount the following device: %1
    One or more files on this device are open within an application
el: Αδυναμία αποπροσάρτησης της ακόλουθης συσκευής: %1
    Ένα ή περισσότερα αρχεία της συσκευής είναι ανοιχτά σε κάποια εφαρμογή.

[ctx: The term "remove" here means "physically disconnect the device from the computer", whereas "safely" means "without risk of data loss"]
en: The following device can now be safely removed: %1
el: Η ακόλουθη συσκευή μπορεί τώρα να αφαιρεθεί ασφαλώς:  %1

en: Could not eject the following device: %1
    One or more files on this device are open within an application
el: Αδυναμία εξαγωγής της ακόλουθης συσκευής: %1
    Ένα ή περισσότερα αρχεία της συσκευής είναι ανοιχτά σε κάποια εφαρμογή.

en: The following device can now be safely removed: %1
el: Η ακόλουθη συσκευή μπορεί τώρα να αφαιρεθεί ασφαλώς:  %1

en: KDE Notification Daemon
el: Δαίμονας ειδοποιήσεων του KDE

en: (C) 1997-2008, KDE Developers
el: (C) 1997-2008, Οι προγραμματιστές του KDE

en: Current Maintainer
el: Τρέχων συντηρητής

en: Previous Maintainer
el: Προηγούμενος συντηρητής

en: Sound support
el: Υποστήριξη ήχου

en: Porting to KDE 4
el: Προσαρμογή στο KDE 4

en: Starting Jovie Text-to-Speech Service Failed
el: Η εκκίνηση της υπηρεσίας του Jovie Text-to-Speech απέτυχε
