kquitapp - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Command-line application quitter
el: Τερματισμός εφαρμογών από τη γραμμή εντολών

en: Quit a D-Bus enabled application easily
el: Τερματίζει εύκολα μια εφαρμογή που χρησιμοποιεί D-Bus

en: Current maintainer
el: Τρέχων συντηρητής

en: Full service name, overrides application name provided
el: πλήρες όνομα υπηρεσίας, αντικαθιστά το όνομα της εφαρμογής

en: Path in the D-Bus interface to use
el: Διαδρομή στη διασύνδεση D-Bus που θα χρησιμοποιηθεί

en: The name of the application to quit
el: Το όνομα της εφαρμογής που θα τερματιστεί

en: Application %1 could not be found using service %2 and path %3.
el: Η εφαρμογή %1 δεν μπορεί να βρεθεί με τη χρήση της υπηρεσίας %2 και τη διαδρομή %3.

en: Quitting application %1 failed. Error reported was:
    
         %2 : %3
el: Η έξοδος από την εφαρμογή %1 απέτυχε. Το αναφερόμενο σφάλμα είναι:
    
         %2 : %3
