kreadconfig - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Read KConfig entries - for use in shell scripts
el: Ανάγνωση καταχωρήσεων KConfig - για χρήση σε σενάρια κελύφους

en: Use <file> instead of global config
el: Χρήση <αρχείου> αντί για καθολική ρύθμιση

en: Group to look in. Use repeatedly for nested groups.
el: Ομάδα για αναζήτηση. Επαναλάβετε για σύνθετες ομάδες.

en: Key to look for
el: Κλειδί για αναζήτηση

en: Default value
el: Προκαθορισμένη τιμή

en: Type of variable
el: Τύπος μεταβλητής
