kuiserver - en to el translation catalogue (32 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupFinishedJobs)
en: Finished Jobs
el: Ολοκληρωμένες εργασίες

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_radioMove)
en: Move them to a different list
el: Μετακίνησή τους σε άλλη λίστα

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_radioRemove)
en: Remove them
el: Αφαίρεσή τους

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupAppearance)
en: Appearance
el: Εμφάνιση

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_radioList)
en: Show all jobs in a list
el: Εμφάνιση όλων των εργασιών σε λίστα

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_radioTree)
en: Show all jobs in a tree
el: Εμφάνιση όλων των εργασιών σε δέντρο

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_checkShowSeparateWindows)
en: Show separate windows
el: Εμφάνιση χωριστών παραθύρων

en: %1 file | %1 files
el[0]: %1 αρχείο
el[1]: %1 αρχεία

en: %1 folder | %1 folders
el[0]: %1 φάκελος
el[1]: %1 φάκελοι

note: i18n: ectx: label, entry, group (Configuration)
en: Move them to a different list.
el: Μετακίνησή τους σε άλλη λίστα.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Configuration)
en: Remove them.
el: Αφαίρεσή τους.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Configuration)
en: Show all jobs in a list.
el: Εμφάνιση όλων των εργασιών σε λίστα.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Configuration)
en: Show all jobs in a tree.
el: Εμφάνιση όλων των εργασιών σε δέντρο.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Configuration)
en: Show separate windows.
el: Εμφάνιση χωριστών παραθύρων.

en: Job Manager
el: Διαχειριστής εργασιών

en: KDE Job Manager
el: Διαχειριστής εργασιών KDE

en: (C) 2000-2009, KDE Team
el: (C) 2000-2009, η ομάδα του KDE

en: Maintainer
el: Συντηρητής

en: Former Maintainer
el: Πρώην συντηρητής

en: Former maintainer
el: Πρώην συντηρητής

en: Developer
el: Προγραμματιστής

en: %1 of %2 processed at %3/s
el: Επεξεργάστηκαν %1 από %2 με %3/δ

en: %1 of %2 processed
el: Επεξεργάστηκαν %1 από %2

en: %1 processed at %2/s
el: Επεξεργάστηκαν %1 με %2/δ

en: %1 processed
el: Επεξεργάστηκαν %1

en: Clear
el: Καθαρισμός

en: Cancel
el: Ακύρωση

en: Pause
el: Παύση

en: Resume
el: Συνέχιση

en: Configure...
el: Ρύθμιση...

en: List of running file transfers/jobs (kuiserver)
el: Λίστα των τρεχόντων αρχείων μεταφορών/εργασιών (kuiserver)

en: Behavior
el: Συμπεριφορά
