plasma_scriptengine_qscript - en to el translation catalogue (37 entries)

en: Images
el: Εικόνες

en: Configuration Definitions
el: Ορισμοί ρυθμίσεων

en: User Interface
el: Περιβάλλον χρήστη

en: Data Files
el: Αρχεία δεδομένων

en: Executable Scripts
el: Εκτελέσιμα σενάρια

en: Translations
el: Μεταφράσεις

en: Animation scripts
el: Σενάρια κίνησης γραφικών

en: Main Script File
el: Αρχείο κύριου σεναρίου

en: Unable to load script file: %1
el: Αδυναμία φόρτωσης του αρχείου σεναρίου: %1

en: debug takes one argument
el: ο αποσφαλματωτής απαιτεί τουλάχιστον ένα όρισμα

en: print() takes one argument
el: print() απαιτεί τουλάχιστον ένα όρισμα

en: listAddons takes one argument: addon type
el: listAddons δέχεται ένα όρισμα: τύπος προσθέτου

en: loadAddon takes two arguments: addon type and addon name to load
el: loadAddon δέχεται δύο ορίσματα: τύπο προσθέτου και όνομα προσθέτου για φόρτωση

en: Failed to find Addon %1 of type %2
el: Αποτυχία εύρεσης του προσθέτου %1 τύπου %2

en: Failed to open script file for Addon %1: %2
el: Αποτυχία ανοίγματος του αρχείου σεναρίου για το πρόσθετο %1: %2

en: setData() takes at least one argument
el: setData() δέχεται τουλάχιστον ένα όρισμα

en: Could not extract the DataEngineObject
el: Αδυναμία εξαγωγής του αντικειμένου της μηχανής δεδομένων

en: Could not extract the DataEngine
el: Αδυναμία εξαγωγής της μηχανής δεδομένων

en: removeAllData() takes at least one argument (the source name)
el: removeAllData() απαιτεί τουλάχιστον ένα όρισμα (το πηγαίο όνομα)

en: removeData() takes at least two arguments (the source and key names)
el: removeAllData() απαιτεί τουλάχιστον δύο ορίσματα (το πηγαίο όνομα και το όνομα κλειδί)

en: Service requires at least one parameter: the name of the service
el: Η υπηρεσία απαιτεί τουλάχιστον μία παράμετρο: το όνομα της υπηρεσίας

en: Requested service %1 was not found in the Package.
el: Η ζητηθείσα υπηρεσία %1 δεν βρέθηκε στο πακέτο.

en: Authorization for required extension '%1' was denied.
el: Εξουσιοδότηση για την απαιτούμενη επέκταση '%1' απορρίφθηκε.

en: loadui() takes one argument
el: loadUI() απαιτεί τουλάχιστον ένα όρισμα

en: Unable to open '%1'
el: Αδυναμία ανοίγματος του '%1'.

en: Constructor takes at least 1 argument
el: Ο κατασκευαστής απαιτεί τουλάχιστον 1 όρισμα

en: dataEngine() takes one argument
el: dataEngine() απαιτεί τουλάχιστον ένα όρισμα

en: Could not extract the Applet
el: Αδυναμία εξαγωγής της μικροεφαρμογής

en: service() takes two arguments
el: Το service() παίρνει δύο ορίσματα

en: service() takes one argument
el: service() δέχεται ένα όρισμα

en: Error in %1 on line %2.<br><br>%3
el: Σφάλμα στο %1 στη γραμμή %2.<br><br>%3

en: animation() takes one argument
el: animation() απαιτεί τουλάχιστον ένα όρισμα

en: %1 is not a known animation type
el: %1 δεν είναι ένας γνωστός τύπος κίνησης

en: i18n() takes at least one argument
el: Το i18() παίρνει τουλάχιστο ένα όρισμα

en: i18nc() takes at least two arguments
el: Το i18nc() παίρνει τουλάχιστο δύο ορίσματα

en: i18np() takes at least two arguments
el: Το i18np() παίρνει τουλάχιστο δύο ορίσματα

en: i18ncp() takes at least three arguments
el: Το i18ncp() παίρνει τουλάχιστο τρία ορίσματα
