kio_help4 - en to el translation catalogue (26 entries)

en: Output file
el: Αρχείο εξόδου

en: Generates DocBook entities for key shortcuts of standard actions
el: Δημιουργεί καταχωρήσεις DocBook για τα πλήκτρα συντομεύσεων των τυπικών ενεργειών

en: There is no documentation available for %1.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη τεκμηρίωση για το %1.

en: Looking up correct file
el: Αναζήτηση σωστού αρχείου

en: Preparing document
el: Προετοιμασία εγγράφου

en: The requested help file could not be parsed:<br />%1
el: Το ζητούμενο αρχείο βοήθειας ήταν αδύνατο να αναλυθεί:<br />%1

en: Saving to cache
el: Αποθήκευση στη λανθάνουσα μνήμη

en: Using cached version
el: Χρήση έκδοσης από τη λανθάνουσα μνήμη

en: Looking up section
el: Αναζήτηση τμήματος

en: Could not find filename %1 in %2.
el: Ήταν αδύνατη η εύρεση του αρχείου %1 στο %2.

en: Stylesheet to use
el: Φύλλο στυλ για χρήση

en: Output whole document to stdout
el: Εξαγωγή ολόκληρου του εγγράφου στο stdout

en: Output whole document to file
el: Εξαγωγή ολόκληρου του εγγράφου σε αρχείο

en: Create a ht://dig compatible index
el: Δημιουργία ενός συμβατού ht://dig ευρετηρίου

en: Check the document for validity
el: Έλεγχος του εγγράφου για εγκυρότητα

en: Create a cache file for the document
el: Δημιουργία ενός αρχείου λανθάνουσας μνήμης για το έγγραφο

en: Set the srcdir, for kdelibs
el: Ορισμός του srcdir, για το kdelibs

en: Parameters to pass to the stylesheet
el: Παράμετροι που θα περαστούν στο στυλ φύλλου

en: The file to transform
el: Το αρχείο για μετασχηματισμό

en: XML-Translator
el: XML-Μεταφραστής

en: KDE Translator for XML
el: Μεταφραστής για XML του KDE

en: Could not write to cache file %1.
el: Αδύνατη η εγγραφή στο αρχείο λανθάνουσας μνήμης %1.

en: Parsing stylesheet
el: Ανάλυση φύλλου στυλ

en: Parsing document
el: Ανάλυση εγγράφου

en: Applying stylesheet
el: Εφαρμογή φύλλου στυλ

en: Writing document
el: Γράψιμο εγγράφου
