kppplogview - en to el translation catalogue (50 entries)

en: Export to a text file, using semicolons as separators.<p></p>Can be used for spreadsheet programs like <i>KSpread</i>.
el: Εξαγωγή σε ένα αρχείο κειμένου χρησιμοποιώντας το σύμβολο της άνω τελείας σαν διαχωριστικό.<p></p>Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για προγράμματα λογιστικών φύλλων όπως το <i>KSpread</i>.

en: Export to a HTML Page.<p></p>Can be used for easy exchange over the <i>Internet</i>.
el: Εξαγωγή σε σελίδα HTML.<p></p>Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για εύκολη συναλλαγή στο <i>διαδίκτυο</i>.

en: Export Wizard for kPPP Logs
el: Μάγος εξαγωγής για αρχεία καταγραφής του kPPP

en: List with possible output formats
el: Λίστα με πιθανές μορφές εξαγωγής

en: <qt><b>Please choose the output format on the left side.</b></qt>
el: <qt><b>Παρακαλώ επιλέξτε τη μορφή εξαγωγής στην αριστερά πλευρά.</b></qt>

en: Selection of Filetype
el: Επιλογή τύπου αρχείου

en: Filename:
el: Όνομα αρχείου:

en: [No file selected]
el: [Κανένα αρχείο επιλεγμένο]

en: &Select File...
el: &Επιλογή αρχείου...

en: Select the filename of the exported output file
el: Επιλέξτε το όνομα αρχείου για το εξερχόμενο αρχείο

en: Selection of Filename
el: Επιλογή του ονόματος αρχείου

en: File Format
el: Μορφή αρχείου

en: Please Choose File
el: Παρακαλώ επιλέξτε αρχείο

en: Connection log for %1
el: Αρχείο καταγραφής σύνδεσης για το %1

en: Loading log files
el: Φόρτωση αρχείων καταγραφής

en: KPPP log viewer
el: Προβολέας αρχείων καταγραφής του KPPP

en: KPPP Log Viewer
el: Προβολέας αρχείων καταγραφής του KPPP

en: Monthly Log
el: Μηνιαία καταγραφή

en: &File
el: &Αρχείο

en: (c) 1999-2002, The KPPP Developers
el: (c) 1999-2002, οι προγραμματιστές του KPPP

en: Run in KPPP mode
el: Εκτέλεση στην κατάσταση KPPP

en: %1s
el: %1δ

en: %1m %2s
el: %1λ %2δ

en: %1h %2m %3s
el: %1ω %2λ %3δ

en: Connection
el: Σύνδεση

en: Day
el: Ημέρα

en: From
el: Από

en: Until
el: Έως

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Costs
el: Κόστος

en: Bytes In
el: Εισερχόμενα bytes

en: Bytes Out
el: Εξερχόμενα bytes

en: All Connections
el: Όλες οι συνδέσεις

en: &Prev Month
el: &Προηγούμενος μήνας

en: &Next Month
el: &Επόμενος μήνας

en: C&urrent Month
el: &Τρέχων μήνας

en: &Export...
el: &Εξαγωγή...

en: Statistics:
el: Στατιστικά:

en: n/a
el: μη διαθέσιμο

en: Selection (%1 connection) | Selection (%1 connections)
el[0]: Επιλογή (%1 σύνδεση)
el[1]: Επιλογή (%1 συνδέσεις)

en: %1 connection | %1 connections
el[0]: %1 σύνδεση
el[1]: %1 συνδέσεις

en: Monthly estimates
el: Μηνιαίοι υπολογισμοί

en: Connection log for %1 %2
el: Καταγραφή σύνδεσης για %1 %2

en: No connection log for %1 %2 available
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμο αρχείο καταγραφής σύνδεσης για το %1 %2

en: A document with this name already exists.
el: Ένα έγγραφο με αυτό το όνομα υπάρχει ήδη.

en: Overwrite file?
el: Αντικατάσταση αρχείου;

en: An error occurred while trying to open this file
el: Ένα σφάλμα συνέβη κατά το άνοιγμα αυτού του αρχείου

en: Sorry
el: Λυπάμαι

en: Monthly estimates (%1)
el: Μηνιαίοι υπολογισμοί (%1)

en: An error occurred while trying to write to this file.
el: Ένα σφάλμα συνέβη κατά την προσπάθεια εγγραφής σε αυτό το αρχείο.
