libphonon - en to el translation catalogue (24 entries)

en: <html>The audio playback device <b>%1</b> does not work.<br/>Falling back to <b>%2</b>.</html>
el: <html>Η συσκευή αναπαραγωγής ήχου <b>%1</b> δε λειτουργεί. <br/>Μετάπτωση στην <b>%2</b>.</html>

en: <html>Switching to the audio playback device <b>%1</b><br/>which just became available and has higher preference.</html>
el: <html>Εναλλαγή στη συσκευή αναπαραγωγής ήχου <b>%1</b><br/> η οποία έγινε μόλις διαθέσιμη και έχει υψηλότερη προτίμηση.</html>

en: Revert back to device '%1'
el: Επιστροφή στη συσκευή '%1'

en: <html>Switching to the audio playback device <b>%1</b><br/>which has higher preference or is specifically configured for this stream.</html>
el: <html>Μετάβαση στη συσκευή αναπαραγωγής ήχου <b>%1</b><br/> η οποία έχει υψηλότερη προτίμηση ή έχει ειδικά διαμορφωθεί για αυτήν τη ροή.</html>

en: Restart Application
el: Επανεκκίνηση εφαρμογής

en: You changed the backend of the Phonon multimedia system.
    
    To apply this change you will need to restart '%1'.
el: Αλλάξατε το σύστημα υποστήριξης του συστήματος πολυμέσων Phonon.
    
    Για να εφαρμοστεί η αλλαγή θα χρειαστεί να επανεκκινήσετε το '%1'.

en: Main Menu
el: Κύριο μενού

en: Title Menu
el: Μενού τίτλων

en: Audio Menu
el: Μενού ήχων

en: Subtitle Menu
el: Μενού υπότιτλων

en: Chapter Menu
el: Μενού κεφαλαίων

en: Angle Menu
el: Μενού γωνιών

[ctx: Phonon::]
en: Notifications
el: Ειδοποιήσεις

[ctx: Phonon::]
en: Music
el: Μουσική

[ctx: Phonon::]
en: Video
el: Βίντεο

[ctx: Phonon::]
en: Communication
el: Επικοινωνίες

[ctx: Phonon::]
en: Games
el: Παιχνίδια

[ctx: Phonon::]
en: Accessibility
el: Προσιτότητα

[ctx: Phonon::]
en: Recording
el: Γίνεται εγγραφή

[ctx: Phonon::]
en: Control
el: Έλεγχος

en: PulseAudio Sound Server
el: PulseAudio Εξυπηρετητής Ήχου

en: Volume: %1%
el: Ένταση: %1%

en: Use this slider to adjust the volume. The leftmost position is 0%, the rightmost is %1%
el: Χρησιμοποιήστε την κύλιση για ρύθμιση της έντασης. Η αριστερή θέση είναι 0%, ενώ η δεξιά είναι %1%

en: Muted
el: Χωρίς ήχο
