phonon_gstreamer - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Warning: You do not seem to have the base GStreamer plugins installed.
              All audio and video support has been disabled
el: Προειδοποίηση: Δε φαίνεται να έχετε εγκατεστημένα τα πρόσθετα GStreamer.
              Όλη η υποστήριξη ήχου και βίντεο απενεργοποιήθηκε

en: Default
el: Προκαθορισμένο

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: One or more plugins are missing in your GStreamer installation.
el: Ένα ή περισσότερα πρόσθετα λείπουν από τη εγκατάσταση του GStreamer.

en: Missing codec helper script assistant.
el: Σενάριο βοηθός για τους τύπους συμπίεσης που λείπουν

en: Plugin codec installation failed.
el: Η εγκατάσταση τύπου συμπίεσης προσθέτου απέτυχε.

en: Phonon attempted to install an invalid codec name.
el: Το phonon προσπάθησε να εγκαταστήσει ένα μη έγκυρο όνομα τύπου συμπίεσης.

en: The codec installer crashed.
el: Το πρόγραμμα εγκατάστασης τύπων συμπίεσης κατέρρευσε.

en: The required codec could not be found for installation.
el: Ο απαιτούμενος τύπος συμπίεσης για εγκατάσταση δεν βρέθηκε.

en: An unspecified error occurred during codec installation.
el: Ένα ακαθόριστο σφάλμα παρουσιάστηκε κατά την εγκατάσταση τύπων συμπίεσης.

en: Not all codecs could be installed.
el: Αδυναμία εγκατάστασης όλων των τύπων συμπίεσης.

en: User aborted codec installation
el: Ο χρήστης εγκατέλειψε την εγκατάσταση τύπων συμπίεσης

en: Could not update plugin registry after update.
el: Αδυναμία ενημέρωσης του μητρώου προσθέτων μετά την ενημέρωση.
