audiorename_plugin - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: An older file named '%1' already exists.
eo: Pli malnova dosiero nomata '%1' jam ekzistas.

en: A similar file named '%1' already exists.
eo: Simila dosiero nomata '%1' jam ekzistas.

en: A newer file named '%1' already exists.
eo: Pli nova dosiero '%1' jam ekzistas.

en: Source File
eo: Fontdosiero

en: Existing File
eo: Ekzistanta dosiero

en: Would you like to replace the existing file with the one on the right?
eo: Ĉu vi volas anstataŭigi la ekzistantan dosieron per tiu desktre?

en: This audio file is not stored
    on the local host.
    Click on this label to load it.
eo: Ĉi tiu sondosiero ne estas konservita
    ĉe la loka gastiganto.
    Alklaku sur ĉi tiu etikedo por ŝargi ĝin.

en: Unable to load audio file
eo: La sondosiero ne ŝargeblas

en: Artist: %1
eo: Artisto: %1

en: Title: %1
eo: Titolo: %1

en: Comment: %1
eo: Komento: %1

[ctx: Bitrate: 160 kbits/s]
en: Bitrate: %1 %2
eo: Bitrapido: %1 %2

en: Sample rate: %1 %2
eo: Sampla rapido: %1 %2

en: Length:
eo: Longo:
