imagerename_plugin - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: You want to overwrite the left picture with the one on the right.
eo: Vi volas anstataŭigi la maldekstran bildon per tiu dekstre.

en: This picture is not stored
    on the local host.
    Click on this label to load it.
eo: Ĉi tiu bildo ne estas konservita
    ĉe loka gastiganto.
    Alklaku sur ĉi tiu etikedo por ŝargi ĝin.

en: Unable to load image
eo: La bildo ne ŝargeblas

[ctx: The color depth of an image]
en: Depth: %1
eo: Kolorintenso: %1

[ctx: The dimensions of an image]
en: Dimensions: %1x%2
eo: Dimensioj: %1x%2
