kcmkdnssd - en to eo translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (KEditListWidget, kcfg_DomainList)
en: Additional Domains
eo: Aldonaj domajnoj

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KEditListWidget, kcfg_DomainList)
en: List of Internet domains that will be browsed for services in addition to default domain (typically local network).
eo: Listo de interretaj domajnoj, kiuj estos foliumitaj por servoj aldone al apriora domajno (kutime loka reto).

en: ZeroConf configuration
eo: Agordoj de ZeroConf

en: (C) 2004-2007 Jakub Stachowski
eo: (C) 2004-2007 Jakub STACHOWSKI

en: Setup services browsing with ZeroConf
eo: Agordi servojn, retumante per ZeroConf
