kcmshell - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: KDE Control Module
eo: Stirmodulo de KDE

en: A tool to start single KDE control modules
eo: Ilo por startigi unuopajn stirmodulojn de KDE

en: (c) 1999-2004, The KDE Developers
eo: (c) 1999-2004, La programistoj de KDE

en: Frans Englich
eo: Frans ENGLICH

en: Maintainer
eo: Prizorganto

en: Daniel Molkentin
eo: Daniel MOLKENTIN

en: Matthias Hoelzer-Kluepfel
eo: Matthias HOELZER-KLUEPFEL

en: Matthias Elter
eo: Matthias ELTER

en: Matthias Ettrich
eo: Matthias ETTRICH

en: Waldo Bastian
eo: Waldo BASTIAN

en: List all possible modules
eo: Listigi ĉiujn eblajn modulojn

en: Configuration module to open
eo: Malfermenda agordmodulo

en: Specify a particular language
eo: Specifi lingvon

en: Do not display main window
eo: Ne montri ĉefan fenestron

en: Arguments for the module
eo: Argumentoj por la modulo

en: The following modules are available:
eo: La sekvaj moduloj disponeblas:

en: No description available
eo: Neniu disponebla priskribo

en: Could not find module '%1'. See kcmshell4 --list for the full list of modules.
eo: Ne povis trovi modulon '%1'. Vidu kcmshell4 --list por la tuta listo de moduloj.
