kde-menu - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Menu item '%1' could not be highlighted.
eo: Menuero '%1' ne emfazeblas.

en: KDE Menu query tool.
    This tool can be used to find in which menu a specific application is shown.
    The --highlight option can be used to visually indicate to the user where
    in the KDE menu a specific application is located.
eo: Informpetilo por menuo de KDE.
    Ĉi tiu ilo povas esti uzata por trovi en kiu menuo specifa aplikaĵo estas montrata.
    La opcio --highlight povas esti uzata por vide indiki al la uzanto kie
    en la menuo de KDE specifa aplikaĵo estas lokata.

en: (c) 2003 Waldo Bastian
eo: (c) 2003 Waldo BASTIAN

en: Waldo Bastian
eo: Waldo BASTIAN

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Output data in UTF-8 instead of local encoding
eo: Eligi la datumojn en UTF-8 anstataŭ ol la loka kodoprezento

en: Print menu-id of the menu that contains
    the application
eo: Montri identigilon de la menuo, kiu
    enhavas la aplikaĵon

en: Print menu name (caption) of the menu that
    contains the application
eo: Montri nomon (apudskribon) de la menuo, kiu
    enhavas la aplikaĵon

en: Highlight the entry in the menu
eo: Emfazi la menueron

en: Do not check if sycoca database is up to date
eo: Ne kontroli ĉu sycoca-datumbazo estas ĝisdatigita

en: The id of the menu entry to locate
eo: La identigilo de la lokenda menuero

en: You must specify an application-id such as 'kde4-konsole.desktop'
eo: Vi devas difini identigilon de aplikaĵoj, kiel 'kde4-konsole.desktop'

en: You must specify at least one of --print-menu-id, --print-menu-name or --highlight
eo: Vi devas difini almenaŭ unu el --print-menu-id, --print-menu-name aŭ --highlight

en: No menu item '%1'.
eo: Neniu menuero '%1'.

en: Menu item '%1' not found in menu.
eo: Menuero '%1' ne estas trovita en menuo.
