kio_sftp - en to eo translation catalogue (31 entries)

en: Incorrect or invalid passphrase
eo: Nevalida aŭ nekorekta pasfrazo

en: SFTP Login
eo: SFTP ensaluto

en: Use the username input field to answer this question.
eo: Uzi la salutnoman kampon por respondi tiun demandon.

en: Please enter your password.
eo: Bonvolu tajpi vian pasvorton.

en: Site:
eo: Retejo:

en: Could not allocate callbacks
eo: Ne eblas atribui komandojn vokitajn per referenco

en: Could not set log verbosity.
eo: Ne eblas agordi protokolan abundecon.

en: Could not set log userdata.
eo: Ne eblas agordi protokolajn uzantdatumojn.

en: Could not set log callback.
eo: Ne eblas agordi protokolajn komandojn.

en: Could not create a new SSH session.
eo: Ne eblas krei novan SSH seancon.

en: Could not set a timeout.
eo: Ne eblas agordi tempolimon.

en: Could not set compression.
eo: Ne eblas agordi kunpremon.

en: Could not set host.
eo: Ne eblas agordi gastigon.

en: Could not set port.
eo: Ne eblas agordi pordan numeron.

en: Could not set username.
eo: Ne eblas agordi uzantnomon.

en: Could not parse the config file.
eo: Ne eblas analizi la agordan dosieron.

en: Opening SFTP connection to host %1:<numid>%2</numid>
eo: Malfermante SFTP konekton al la gastiganto %1:<numid>%2</numid>

en: Could not create hash from server public key
eo: Ne eblas krei haketon el la ŝlosilo de la publika servilo

en: The host key for this server was not found, but another type of key exists.
    An attacker might change the default server key to confuse your client into thinking the key does not exist.
    Please contact your system administrator.
    %1
eo: La gastiga ŝlosilo de tiu servilo ne troviĝas, sed alia tipo de ŝlosilo eksitas.
    Fiulo eble ŝanĝis la defaŭltan servilan ŝlosilon por konfuzigi vian klienton kaj kredigi ke la ŝlosilo ne ekzistas.
    Bonvolu kontakti vian sisteman administranton.
    %1

en: The host key for the server %1 has changed.
    This could either mean that DNS SPOOFING is happening or the IP address for the host and its host key have changed at the same time.
    The fingerprint for the key sent by the remote host is:
     %2
    Please contact your system administrator.
    %3
eo: La gastiga ŝlosilo de la servilo %1 ŝanĝiĝis.
    Tiu signifas ke DNS SPOOFING okazis aŭ ke la IP adreso de via gastigo kaj ĝia ŝlosilo ŝanĝiĝis samtempe.
    La fingrospuro por la ŝlosilo sendita de la fora gastigo estas:
    %2
    Bonvolu kontakti vian sisteman administranton.
    %3

en: Warning: Cannot verify host's identity.
eo: Averto: Ne eblas kontroli la gastigantan identecon.

en: The authenticity of host %1 cannot be established.
    The key fingerprint is: %2
    Are you sure you want to continue connecting?
eo: Antaŭkontrolo por la gastigo %1 ne starigis konekton.
    La ŝlosila fingrospuro estas: %2
    Ĉu vi certas ke vi deziras plu konektiĝi?

en: Authentication failed.
eo: La aŭtentigo fiaskis.

en: Authentication failed. The server didn't send any authentication methods
eo: Aŭtentokontrolo malsukcesis. La servilo ne sendis aŭtentokontrolan metodon.

en: Please enter your username and password.
eo: Bonvolu tajpi vian salutnomon kaj pasvorton.

en: Incorrect username or password
eo: Nevalida salutnomo aŭ pasvorto

en: Unable to request the SFTP subsystem. Make sure SFTP is enabled on the server.
eo: Ne eblas peti al la SFTP subsistemo. Certiĝu ke la SFTP estas ŝaltita sur la servilo.

en: Could not initialize the SFTP session.
eo: Ne eblas pravalorizi la SFTP seancon.

en: Successfully connected to %1
eo: Sukcesis konekti al %1

en: Could not read link: %1
eo: Ne eblas legi ligilon: %1

en: Could not change permissions for
    %1
eo: Ne eblis ŝanĝi la permesojn por
    %1
