kio_trash - en to eo translation catalogue (18 entries)

en:  day |  days
eo[0]:  tago
eo[1]: tagoj

en: Delete files older than:
eo: Forigi dosierojn pli malnova ol:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Check this box to allow <b>automatic deletion</b> of files that are older than the value specified. Leave this disabled to <b>not</b> automatically delete any items after a certain timespan</para>
eo: <para>Krucigu la markobutonon por ebligi <b>aŭtomatika forigado</b> de la dosieroj pli malnova ol specifigita valoro. Lasu ĝin malplena por <b>NE</b> aŭtomatike forigi post iu daŭro</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Check this box to limit the trash to the maximum amount of disk space that you specify below. Otherwise, it will be unlimited.</para>
eo: <para>Krucigu la markobutonon por limigi la uzatan spacon laŭ specifigita valoro. Alikaze, ĝi estos senlima.</para>

en: Maximum size:
eo: Maksimuma grandeco:

en: Warn Me
eo: Atentigi min

en: Delete Oldest Files From Trash
eo: Forigi plej malnovaj dosieroj el la rubujo

en: Delete Biggest Files From Trash
eo: Forigi plej pezaj dosieroj el la rubujo

en: Malformed URL %1
eo: Misformita URLo %1

en: The directory %1 does not exist anymore, so it is not possible to restore this item to its original location. You can either recreate that directory and use the restore operation again, or drag the item anywhere else to restore it.
eo: La dosierujo %1 ne plu ekzistas, do ne eblas restaŭri tiun eron al sian originalan lokon. Vi povas ĉu rekrei la dosierujon kaj uzi la restaŭro-agon denove, ĉu ŝovi la eron ie ajn por restaŭri ĝin.

en: This file is already in the trash bin.
eo: Tiu dosiero jam estas en la rubujo.

en: Internal error in copyOrMove, should never happen
eo: Interna eraro en CopyOrMove, trankviliĝu, tio neniam okazas...

en: not supported
eo: ne subtenata

en: Empty the contents of the trash
eo: Malplenigi la enhavon de la rubujo

en: Restore a trashed file to its original location
eo: Restaŭri forĵetitan dosieron al sian originalan lokon

en: Ignored
eo: Ignorita

en: The trash has reached its maximum size!
    Cleanup the trash manually.
eo: La rubujo plenas, urĝas malpleni ĝin mane!

en: The file is too large to be trashed.
eo: Tiu dosiero estas tro larĝa por eniri en la rubujon.
