kquitapp - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Command-line application quitter
eo: Komandlinia ĉesigilo de aplikaĵoj

en: Quit a D-Bus enabled application easily
eo: Facile ĉesigi D-Bus-ebligitan aplikaĵon

en: (c) 2006, Aaron Seigo
eo: (c) 2006, Aaron SEIGO

en: Aaron J. Seigo
eo: Aaron J. SEIGO

en: Current maintainer
eo: Aktuala prizorganto

en: Full service name, overrides application name provided
eo: Plena nomo de servo, kiu anstataŭigas la donitan nomon de aplikaĵo

en: Path in the D-Bus interface to use
eo: Uzenda vojo en la interfaco de D-Bus

en: The name of the application to quit
eo: La nomo de ĉesigenda aplikaĵo

en: Application %1 could not be found using service %2 and path %3.
eo: Aplikaĵo %1 ne troveblas per servo %2 kaj vojo %3.

en: Quitting application %1 failed. Error reported was:
    
         %2 : %3
eo: Ĉesigado de aplikaĵo %1 fiaskis. Raportita eraro estis:
    
         %2 : %3
