kwinstartmenu - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: An application to create/update or remove Windows Start Menu entries
eo: Aplikaĵo por krei/ĝisdatigi aŭ forigi erojn de Start-menuo de Vindozo

en: (C) 2008-2011 Ralf Habacker
eo: (C) 2008-2011 Ralf HABACKER

en: remove installed start menu entries
eo: forigi instalitajn erojn de start-menuo installed start menu entries

en: install start menu entries
eo: instali erojn de start-menuo

en: update start menu entries
eo: ĝisdatigi erojn de start-menuo

en: remove start menu entries from unused kde installation
eo: forigi erojn de start-menuo el neuzata kde-instalo

en: query root path of start menu entries
eo: informpeti radikvojon de eroj de start-menuo

en: use categories for start menu entries (default)
eo: uzi kategoriojn por eroj de start-menuo (apriore)

en: don't use categories for start menu entries
eo: ne uzi kategoriojn por eroj de start-menuo
