kwriteconfig - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Write KConfig entries - for use in shell scripts
eo: Skribi KConfig-erojn - uzenda en ŝelskriptoj

en: (c) 2001 Red Hat, Inc. & Luís Pedro Coelho
eo: (c) 2001 Red Hat, Inc. & Luís Pedro COELHO

en: Luís Pedro Coelho
eo: Luís Pedro COELHO

en: Bernhard Rosenkraenzer
eo: Bernhard ROSENKRAENZER

en: Wrote kreadconfig on which this is based
eo: Ĝi skribis kreadconfig, sur kiu tio baziĝas

en: Use <file> instead of global config
eo: Uzi <file> anstataŭ ol ĉieaj agordoj

en: Group to look in. Use repeatedly for nested groups.
eo: Ekzaminenda grupo. Iteracie uzu por ingitaj grupoj.

en: Key to look for
eo: Serĉenda ŝlosilo

en: Type of variable. Use "bool" for a boolean, otherwise it is treated as a string
eo: Speco de variablo. Uzu "bool" por bulea, alikaze ĝi estas traktata kiel ĉeno

en: The value to write. Mandatory, on a shell use '' for empty
eo: La skribenda valoro. Nepre, en ŝelo uzu '' kiel malplena
