kolf - en to eo translation catalogue (32 entries)

en: Maximum:
eo: Maksimumo:

en: Unlimited
eo: Senlima

en: Unsaved Changes
eo: Nekonservitaj ŝanĝoj

en: &Do not ask again
eo: Ne &peti denove

en: Sand
eo: Sablo

en: Bridge
eo: Ponto

en: Sign
eo: Subskribi

en: &Edit
eo: &Redakti

en: &New
eo: &Nova

en: &Reset
eo: &Reagordu

en:  and
eo:  kaj

note: i18n: ectx: Menu (go_course)
en: &Go
eo: Navi&gi

en: Slow
eo: Malrapida

en: Fast
eo: Rapida

en: Vertical
eo: Vertikala

en: Horizontal
eo: Horizontala

en: Current maintainer
eo: Nuna prizorganto

en: File
eo: Dosiero

en: New Game
eo: Nova ludo

en: Players
eo: Ludantoj

en: Course
eo: Kurso

en: Create New
eo: Krei novan

en: You
eo: Vi

en: Highscores
eo: Rekordoj

en: Add...
eo: Aldoni...

en: Remove
eo: Forigi

en: Options
eo: Opcioj

en: Player %1
eo: Ludanto %1

en: &Top
eo: &Supre

en: &Left
eo: Ma&ldekstre

en: &Right
eo: Dekst&re

en: Total
eo: Sumo
