kio_help4 - en to eo translation catalogue (26 entries)

en: Output file
eo: Eliga dosiero

en: Generates DocBook entities for key shortcuts of standard actions
eo: Ĝi generas DocBook-enojn por klavkombinoj de normaj agoj

en: There is no documentation available for %1.
eo: Neniu dokumentado disponeblas por %1.

en: Looking up correct file
eo: Serĉanta la korektan dosieron

en: Preparing document
eo: Pretiganta dokumenton

en: The requested help file could not be parsed:<br />%1
eo: La petita helpdosiero ne povas esti analizata:<br />%1

en: Saving to cache
eo: Konservanta en kaŝmemoro

en: Using cached version
eo: Uzanta kaŝmemoran version

en: Looking up section
eo: Serĉanta sekcion

en: Could not find filename %1 in %2.
eo: Ne povis trovi dosiernomon %1 en %2.

en: Stylesheet to use
eo: Uzenda stilfolio

en: Output whole document to stdout
eo: Eligi tutan dokumenton al stdout

en: Output whole document to file
eo: Eligi tutan dokumenton al dosiero

en: Create a ht://dig compatible index
eo: Krei kongruan indekson por ht://dig

en: Check the document for validity
eo: Kontroli la validecon de la dokumento

en: Create a cache file for the document
eo: Krei kaŝmemoran dosieron por la dokumento

en: Set the srcdir, for kdelibs
eo: Agordi srcdir, por kdelibs

en: Parameters to pass to the stylesheet
eo: Donendaj parametroj al la stilfolio

en: The file to transform
eo: La aliformenda dosiero

en: XML-Translator
eo: XML-tradukilo

en: KDE Translator for XML
eo: Tradukilo de XML por KDE

en: Could not write to cache file %1.
eo: Ne povis skribi al kaŝmemora dosiero %1.

en: Parsing stylesheet
eo: Analizanta stildosieron

en: Parsing document
eo: Analizanta dokumenton

en: Applying stylesheet
eo: Aplikanta stilfolion

en: Writing document
eo: Skribanta dokumenton
