libplasma - en to eo translation catalogue (33 entries)

[ctx: misc category]
en: Miscellaneous
eo: Diversaj

en: Configure...
eo: Agordi...

en: OK
eo: Bone

en: Settings
eo: Agordo

en: %1 Settings
eo: %1 agordo

en: Accessibility
eo: Alirebleco

en: Examples
eo: Ekzemploj

en: File System
eo: Dosiersistemo

en: Graphics
eo: Grafikoj

en: Language
eo: Lingvo

en: Miscellaneous
eo: Diversaj

[ctx: %1 is the name of the applet]
en: Remove this %1
eo: Forigi ĉi tiun %1

[ctx: %1 is the name of the applet]
en: %1 Settings
eo: %1 agordo

[ctx: API or programming language the widget was written in, name of the widget]
en: Could not create a %1 ScriptEngine for the %2 widget.
eo: Ne povis krei %1 skriptan motoron por la %2 fenestraĵo.

[ctx: Package file, name of the widget]
en: Could not open the %1 package required for the %2 widget.
eo: Ne povis trovi la %1 pakaĵon kiun la %2 fenestraĵo bezonas.

en: This object could not be created.
eo: Ne povis krei tiun objekton.

en: This object could not be created for the following reason:<p><b>%1</b></p>
eo: Tiu objekto ne kreeblis pro la jena kialo: <p><b>%1</b></p>

en: Widgets
eo: Fenestraĵoj

en: Icon
eo: Piktograma

en: Close
eo: Fermi

en: Images
eo: Bildoj

en: Configuration Definitions
eo: Agordaj difinoj

en: User Interface
eo: Uzant-interfaco

en: Executable Scripts
eo: Plenumeblaj skriptoj

en: Main Config UI File
eo: Ĉefa dosiero de UI-agordo

en: Configuration XML file
eo: XML-dosiero de agordo

en: Main Script File
eo: Ĉefa skripta dosiero

en: Images for dialogs
eo: Bildoj por dialogoj

en: Generic dialog background
eo: Ĝenerala dialoga fono

en: Images for widgets
eo: Bildoj por fenestraĵoj

en: Analog clock face
eo: Analoga horloĝo

en: Background for graphing widgets
eo: Fono por diagramaj fenestraĵoj

en: KColorScheme configuration file
eo: Agorda dosiero por KColorScheme
