kppplogview - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: Filename:
eo: Dosiernomo:

en: File Format
eo: Dosierformato

en: Loading log files
eo: Legante protokoldosierojn

en: KPPP log viewer
eo: KPPP-protokolrigardilo

en: KPPP Log Viewer
eo: KPPP-protokolrigardilo

en: Monthly Log
eo: Monata protokolo

en: &File
eo: &Dosiero

en: (c) 1999-2002, The KPPP Developers
eo: (c) 1999-2002, La KPPP Programistoj

en: Run in KPPP mode
eo: Lanĉu en KPPP-moduso

en: Connection
eo: Konekto

en: Day
eo: Tago

en: From
eo: El

en: Until
eo: Ĝis

en: Duration
eo: Daŭro

en: Costs
eo: Kostoj

en: All Connections
eo: Ĉiuj kontaktoj

en: &Export...
eo: E&ksportu...

en: Connection log for %1 %2
eo: Kontaktprotokolo por %1 %2

en: No connection log for %1 %2 available
eo: Neniu kontaktprotokolo por %1 %2 havebla

en: Sorry
eo: Pardonu
