kimagemapeditor - en to eo translation catalogue (42 entries)

en: Areas
eo: Zonoj

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: No images found
eo: Neniu bildoj trovitaj

en: Path
eo: Vojo

en: Images
eo: Bildoj

en: Maps
eo: Mapoj

en: unnamed
eo: sennoma

en: &Delete
eo: &Forigi

en: Zoom
eo: Zomo

en: &Preview
eo: &Antaŭrigardo

note: i18n: ectx: Menu (images)
en: &Image
eo: &Bildo

en: Move Left
eo: Movi maldekstren

en: Move Right
eo: Movi dekstren

en: Move Up
eo: Movi supren

en: Move Down
eo: Movi malsupren

en: Bring to Front
eo: Malfonigi

en: Send to Back
eo: Fonigi

en: All Files
eo: Ĉiuj dosieroj

en: Overwrite File?
eo: Ĉu anstataŭigi la dosieron?

en: Overwrite
eo: Anstataŭigu

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
eo: &Redakti

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
eo: &Rigardi

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
eo: &Iloj

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
eo: A&gordo

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
eo: &Dosiero

en: Rectangle
eo: Rektangulo

en: Circle
eo: Cirklo

en: Polygon
eo: Poligono

en: Default
eo: Defaŭlta

en: Move %1
eo: Movi %1

en: &Width:
eo: &Larĝo:

en: &Radius:
eo: &Radiuso:

en: Add
eo: Aldoni

en: Remove
eo: Forigi

en: Alt. &Text:
eo: Alt. &Teksto:

en: Selection
eo: Elektaĵo

en: &General
eo: &Ĝeneralo

en: Choose File
eo: Elekti dosieron

en: Preferences
eo: Preferaĵoj

en: HTML Files
eo: HTML-dosieroj

en: JPEG Images
eo: JPEG-bildoj

en: File to open
eo: Malfermenda dosiero
