imagerename_plugin - en to es translation catalogue (5 entries)

en: You want to overwrite the left picture with the one on the right.
es: Desea sobrescribir la imagen de la izquierda con la de la derecha.

en: This picture is not stored
    on the local host.
    Click on this label to load it.
es: Esta imagen no está
    guardada en la máquina local.
    Pulse en este etiqueta para cargarla.

en: Unable to load image
es: Imposible cargar la imagen

[ctx: The color depth of an image]
en: Depth: %1
es: Profundidad: %1

[ctx: The dimensions of an image]
en: Dimensions: %1x%2
es: Dimensiones: %1x%2
