kcmkdnssd - en to es translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (KEditListWidget, kcfg_DomainList)
en: Additional Domains
es: Dominios adicionales

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KEditListWidget, kcfg_DomainList)
en: List of Internet domains that will be browsed for services in addition to default domain (typically local network).
es: Lista de dominios de Internet, además del dominio predefinido (normalmente la red local), que se explorarán en busca de servicios,

en: ZeroConf configuration
es: Configuración de ZeroConf

en: (C) 2004-2007 Jakub Stachowski
es: © 2004-2007 Jakub Stachowski

en: Setup services browsing with ZeroConf
es: Configuración de servicios explorando con ZeroConf
