kio_bookmarks - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Root
es: Raíz

en: Places
es: Lugares

en: Bad request: %1
es: Petición incorrecta: %1

en: My bookmarks
es: Mis marcadores

en: Initial developer
es: Desarrollador inicial

en: There are no bookmarks to display yet.
es: Aún no hay marcadores que mostrar.

en: kio_bookmarks CSS file not found. Output will look ugly.
    Check your installation.
es: No se encontró el archivo CSS de kio_bookmarks. La salida no se verá bien.
    Verifique su instalación.

en: My Bookmarks
es: Mis marcadores
