audiorename_plugin - en to et translation catalogue (14 entries)

en: An older file named '%1' already exists.
et: Vanem fail nimega '%1' on juba olemas.

en: A similar file named '%1' already exists.
et: Sarnane fail nimega '%1' on juba olemas.

en: A newer file named '%1' already exists.
et: Uuem fail nimega '%1' on juba olemas.

en: Source File
et: Lähtefail

en: Existing File
et: Olemasolev fail

en: Would you like to replace the existing file with the one on the right?
et: Kas asendada olemasolev fail paremal näidatud failiga?

en: This audio file is not stored
    on the local host.
    Click on this label to load it.
et: See helifail ei ole salvestatud
    kohalikus masinas.
    Klõpsa pealdisel selle avamiseks.

en: Unable to load audio file
et: Helifaili avamine nurjus

en: Artist: %1
et: Esitaja: %1

en: Title: %1
et: Pealkiri: %1

en: Comment: %1
et: Kommentaar: %1

[ctx: Bitrate: 160 kbits/s]
en: Bitrate: %1 %2
et: Bitikiirus: %1 %2

en: Sample rate: %1 %2
et: Diskreetimissagedus: %1 %2

en: Length:
et: Pikkus:
