imagerename_plugin - en to et translation catalogue (5 entries)

en: You want to overwrite the left picture with the one on the right.
et: Sa tahad vasakpoolset pilti parempoolsega üle kirjutada.

en: This picture is not stored
    on the local host.
    Click on this label to load it.
et: See pilt ei ole salvestatud
    kohalikus masinas.
    Klõpsa pealdisel selle avamiseks.

en: Unable to load image
et: Pildi avamine nurjus

[ctx: The color depth of an image]
en: Depth: %1
et: Värvisügavus: %1

[ctx: The dimensions of an image]
en: Dimensions: %1x%2
et: Mõõtmed: %1x%2
