kcm_emoticons - en to et translation catalogue (36 entries)

en: Insert the string for the emoticon.  If you want multiple strings, separate them by spaces.
et: Kirjuta emotikoni tekstistring. Kui soovid kasutada mitut stringi, eralda need tühikuga.

en: Emoticons
et: Emotikonid

en: Drag or Type Emoticon Theme URL
et: Kirjuta emotikonide teema URL või lohista see siia

en: Emoticon themes must be installed from local files.
et: Emotikoniteemad tuleb paigaldada kohalikest failidest.

en: Could Not Install Emoticon Theme
et: Emotikoniteema paigaldamine nurjus

en: Do you want to remove %1 too?
et: Kas eemaldada ka %1?

en: Delete emoticon
et: Kustuta emotikon

en: Add Emoticon
et: Lisa emotikon

en: Edit Emoticon
et: Muuda emotikoni

en: New Emoticon Theme
et: Uus emotikoniteema

en: Enter the name of the new emoticon theme:
et: Kirjuta uue emotikoniteema nimi:

en: %1 theme already exists
et: Teema %1 on juba olemas

en: Choose the type of emoticon theme to create
et: Vali loodava emotikoniteema tüüp

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, EmoticonsManager)
en: Emoticons Manager
et: Emotikonide haldur

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btAdd)
en: Create a new emoticon
et: Loo uus emotikon

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btAdd)
en: Create a new emoticon by assigning it an icon and some text
et: Loo uus emotikon, omistades sellele ikooni ja mingi teksti

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btAdd)
en: Add...
et: Lisa...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btEdit)
en: Modify the selected emoticon icon or text
et: Muuda valitud emotikoni ikooni või teksti

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btEdit)
en: Edit the selected emoticon to change its icon or its text
et: Muuda valitud emotikoni ikooni või teksti

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btEdit)
en: Edit...
et: Muuda...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btRemoveEmoticon)
en: Remove the selected emoticon
et: Eemalda valitud emotikon

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btRemoveEmoticon)
en: Remove the selected emoticon from your disk
et: Eemalda valitud emotikon kettalt

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btRemoveEmoticon)
en: Remove
et: Eemalda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbStrict)
en: Require spaces around emoticons
et: Tühikute asetamine emotikonide ümber

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btNew)
en: Design a new emoticon theme
et: Kujunda uus emotikoniteema

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btNew)
en: Start a new theme by assigning it a name. Then use the Add button on the right to add emoticons to this theme.
et: Alusta uut teemat selle nime omistamisega. Seejärel kasuta paremal paiknevat lisamisnuppu emotikonide lisamiseks teemasse.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btNew)
en: New Theme...
et: Uus teema...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btGetNew)
en: Get new icon themes from the Internet
et: Hangi uusi ikooniteemasid internetist

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btGetNew)
en: You need to be connected to the Internet to use this action. A dialog will display a list of emoticon themes from the http://www.kde-look.org website. Clicking the Install button associated with a theme will install this theme locally.
et: Selleks toiminguks peab olema internetiühendus. Ilmub dialoog, mis näitab veebilehekülje http://www.kde-look.org emotikoniteemade nimekirja. Klõps teema juures paiknevale paigaldamisnupule paigaldab teema masinasse.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btGetNew)
en: Get New Icon Themes...
et: Hangi uusi ikooniteemasid...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btInstall)
en: Install a theme archive file you already have locally
et: Paigalda juba masinas leiduv teema arhiivifail

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btInstall)
en: If you already have an emoticon theme archive locally, this button will unpack it and make it available for KDE applications
et: Kui sul on juba mõni teema arhiiv kettal, pakib klõps sellele nupule arhiivi lahti ja muudab teema KDE rakendustele kasutatavaks

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btInstall)
en: Install Theme File...
et: Paigalda teemafail...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btRemoveTheme)
en: Remove the selected theme from your disk
et: Eemalda valitud teema kettalt

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btRemoveTheme)
en: This will remove the selected theme from your disk.
et: See eemaldab valitud teema kettalt.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btRemoveTheme)
en: Remove Theme
et: Eemalda teema
