nepomukserver - en to et translation catalogue (78 entries)

en: Desktop Search Details
et: Töölauaotsingu üksikasjad

en: Refresh
et: Värskenda

en: Files
et: Failid

en: Emails
et: E-kirjad

en: Calculating
et: Arvutamine

[ctx: @title:window Referring to the folders which will be searched for files to index for desktop search]
en: Advanced File Filtering
et: Täpsemad failifiltrid

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Exclude Mime Type
et: Väljajäetavad MIME tüübid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select the mimetypes that should be excluded from indexing
et: MIME tüüpide valimine, mis tuleks indekseerimisest kõrvale jätta

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Index Exclude Filters
et: Indekseerimise eiramisfiltrid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Select expressions to exclude files from indexing by matching their filenames
et: Vali avaldised, millega sobivad failid jäetakse indekseerimisel välja

[ctx: @info:tooltip %1 is the path of the folder in a listview]
en: <filename>%1</filename><nl/> (symbolic links are <emphasis>not</emphasis> indexed for desktop search)
et: <filename>%1</filename><nl/> (nimeviitu <emphasis>ei</emphasis> indekseerita töölauaotsinguks)

[ctx: @info:tooltip %1 is the path of the folder in a listview]
en: <filename>%1</filename><nl/>(will be indexed for desktop search)
et: <filename>%1</filename><nl/>(indekseeritakse töölauaotsinguks)

[ctx: @info:tooltip %1 is the path of the folder in a listview]
en: <filename>%1</filename><nl/> (will <emphasis>not</emphasis> be indexed for desktop search)
et: <filename>%1</filename><nl/> (<emphasis>ei</emphasis> indekseerita töölauaotsinguks)

[ctx: @title:window Referring to the folders which will be searched for files to index for desktop search]
en: Customizing Index Folders
et: Indekseeritavate kataloogide kohandamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select the local folders that contain files to be indexed for fast desktop searches
et: Vali kohalikud kataloogid, mis sisaldavad faile, mida soovid lasta indekseerida kiireks töölauaotsinguks

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_checkShowHiddenFolders)
en: Check to be able to select hidden folders
et: Märkimisel saab valida peidetud katalooge

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkShowHiddenFolders)
en: Show hidden folders
et: Peidetud kataloogide näitamine

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Basic Settings
et: Põhiseadistused

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Nepomuk Semantic Desktop
et: Semantiline töölaud Nepomuk

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Nepomuk Semantic Desktop enables tagging and rating of files integrated with the Desktop Search.
et: Semantiline töölaud Nepomuk võimaldab failide sildistamise ja hindamise lõimida töölauaotsinguga.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkEnableNepomuk)
en: Enable Nepomuk Semantic Desktop
et: Semantilise töölaua Nepomuk lubamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (KUrlLabel, m_buttonDetails)
en: Details...
et: Üksikasjad...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Nepomuk Desktop File Indexer
et: Nepomuki töölaua failide indekseerija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Nepomuk desktop search allows searching for files by content instead of just by name.
et: Nepomuki töölauaotsing võimaldab otsida faile nime asemel sisu järgi.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkEnableFileIndexer)
en: Enable Nepomuk File Indexer
et: Nepomuki failide indekseerija lubamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_fileIndexerSuspendResumeButtom) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_emailIndexerSuspendResumeButtom)
en: Suspend
et: Peata

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_emailIndexingBox)
en: PIM Data Indexing
et: PIM-andmete indekseerimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: PIM data indexing allows full text search in events, contacts, email and their attachments.
et: PIM-andmete indekseerimine võimaldab täistekstiotsingut e-kirjades ja nende manustes, kuid ka sündmustes ja kontaktides..

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkEnableEmailIndexer)
en: Enable PIM Data Indexer
et: PIM-andmete indekseerija lubamine

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: Indexing
et: Indekseerimine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_7)
en: File Indexing
et: Failide indekseerimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Customize the files and folders to be indexed
et: Indekseeritavate failide ja kataloogide kohandamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkboxDocuments)
en: Index Documents
et: Dokumentide indekseerimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkboxAudio)
en: Index Audio
et: Helifailide indekseerimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkboxImage)
en: Index Images
et: Piltide indekseerimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkboxVideo)
en: Index Videos
et: Videode indekseerimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkboxSourceCode)
en: Index Source Code
et: Lähtekoodi indekseerimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_buttonAdvancedFileIndexing)
en: Advanced
et: Muu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_buttonCustomizeIndexFolders)
en: Customize Folders
et: Kohanda katalooge

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Removable media handling:
et: Eemaldatavate andmekandjate kohtlemine:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, m_comboRemovableMediaHandling)
en: Indexing of files on removable media
et: Eemaldatavate andmekandjate failide indekseerimine

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, m_comboRemovableMediaHandling)
en: <para>Nepomuk can index files on removable devices like USB keys or external hard-disks for fast desktop searches.</para>
    <para>By default no files are indexed. Here this behaviour can be changed to one of two options:</para>
    <para><list><item><interface>Index files on all removable devices</interface> - Files on removable media are indexed as soon as the medium is mounted. Caution: this does not include media which have been rejected via the second option.</item>
    <item><interface>Ask individually when newly mounted</interface> - The user will be asked to decide if files on the newly mounted medium should be indexed or not. Once decided Nepomuk will not ask again.</item></list></para>
et: <para>Nepomuk võib kiirema töölauaotsingu huvides indekseerida faile eemaldatavatel seadmetel, näiteks USB-pulkadel või välistel kõvaketastel.</para>
    <para>Vaikimisi neid faile ei indekseerita. Seda saab muuta kahel viisil:</para>
    <para><list><item><interface>Kõigi eemaldatavate seadmete failide indekseerimine</interface> - failid eemaldataval seadmel indekseeritakse niipea, kui andmekandja ühendatakse. Ettevaatust: ei arvestata andmekandjatega, mis on tagasi lükatud teise valikuga.</item>
    <item><interface>Ühendamise järel küsitakse eraldi iga seadme kohta</interface> - kasutajal palutakse otsustada, kas äsja ühendatud seadme faile indekseerida või mitte. Otsuse langetamise järel Nepomuk seda rohkem enam ei päri.</item></list></para>

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboRemovableMediaHandling)
en: Ignore all removable media
et: Kõigi eemaldatavate andmekandjate eiramine

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboRemovableMediaHandling)
en: Index files on all removable devices
et: Kõigi eemaldatavate andmekandjate failide indekseerimine

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboRemovableMediaHandling)
en: Ask individually when newly mounted
et: Ühendamise järel küsitakse eraldi iga seadme kohta

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Backup
et: Varundamine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Automatic Backups
et: Automaatne varundamine

[ctx: @info]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Nepomuk can perform regular automatic backups of all data that could not be restored otherwise. This includes manually created tags, ratings, but also statistical data.
et: Nepomuk võib regulaarselt ja automaatselt varundada kõiki andmeid, mida vastasel juhul ei saaks taastada. See hõlmab käsitsi loodud silte, hindeid, aga ka statistilisi andmeid.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Backup frequency:
et: Varundamise sagedus:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, m_comboBackupFrequency)
en: How often should a backup of the Nepomuk database be created
et: Kui sageli luua Nepomuki andmebaasist varukoopia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Backup Time:
et: Varundamise aeg:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTimeEdit, m_editBackupTime)
en: When should the backup be created
et: Millal varukoopia luua

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Max number of backups:
et: Varukoopiate maks. arv:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_spinBackupMax)
en: How many previous backups should be kept
et: Kui palju varukoopiaid säilitada

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_6)
en: Tools
et: Tööriistad

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, m_buttonManualBackup)
en: Manual Backup...
et: Varunda käsitsi...

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, m_buttonRestoreBackup)
en: Restore Backup...
et: Taasta varukoopia...

en: Desktop Search Configuration Module
et: Töölauaotsingu seadistamise moodul

en: Copyright 2007-2010 Sebastian Trüg
et: Autoriõigus 2007-2010: Sebastian Trüg

[ctx: @item:inlistbox]
en: Disable Automatic Backups
et: Automaatse varundamise keelamine

[ctx: @item:inlistbox]
en: Daily Backup
et: Igapäevane varundamine

[ctx: @item:inlistbox]
en: Weekly Backup
et: Iganädalane varundamine

en: The Nepomuk installation is not complete. No desktop search settings can be provided.
et: Nepomuki paigaldus pole täielik. Mingeid töölauaotsingu seadistusi ei saa pakkuda.

en: Failed to start the desktop search service (Nepomuk). The settings have been saved and will be used the next time the server is started.
et: Töölauaotsingu teenuse (Nepomuk) käivitamine nurjus. Seadistused salvestatakse ja neid kasutatakse edaspidi siis, kui server on käivitatud.

en: Desktop search service not running
et: Töölauaotsingu teenus ei tööta

[ctx: @info:status]
en: Desktop search services are active
et: Töölauaotsingu teenused on aktiveeritud

[ctx: @info:status]
en: Desktop search services are disabled
et: Töölauaotsingu teenused ei ole aktiveeritud

[ctx: @info:status %1 is an error message returned by a dbus interface.]
en: Failed to contact File Indexer service (%1)
et: Ühenduse loomine failide indekseerimise teenusega nurjus (%1)

[ctx: @info:status]
en: File indexing service failed to initialize, most likely due to an installation problem.
et: Failide indekseerimise teenuse initsialiseerimine nurjus, arvatavasti on tegemist paigalduse probleemiga.

[ctx: @info:status]
en: File indexing service not running.
et: Failide indekseerimise teenus ei tööta.

[ctx: Resumes the Nepomuk file indexing service.]
en: Resume
et: Jätka

[ctx: Suspends the Nepomuk file indexing service.]
en: Suspend
et: Peata

[ctx: @info:status %1 is an error message returned by a dbus interface.]
en: Failed to contact PIM Data Indexer service (%1)
et: Ühenduse loomine PIM-andmete indekseerimise teenusega nurjus (%1)

[ctx: @info:status]
en: PIM Data Indexing service is suspended
et: PIM-andmete indekseerija on peatatud

[ctx: @info:status]
en: PIM Data indexing service not running.
et: PIM-andmete indekseerimise teenus ei tööta.

en: Resume
et: Jätka

en: 1 existing backup | %1 existing backups
et[0]: 1 olemasolev varukoopia
et[1]: %1 olemasolevat varukoopiat

[ctx: @info %1 is the creation date of a backup formatted vi KLocale::formatDateTime]
en: Oldest: %1
et: Vanim: %1
