kcm_phonon - en to et translation catalogue (58 entries)

en: Playback (%1)
et: Taasesitus (%1)

en: Recording (%1)
et: Salvestamine (%1)

en: Independent Devices
et: Sõltumatud seadmed

en: KDE Audio Hardware Setup
et: KDE heliriistvara seadistused

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, hardwareGroupBox)
en: Hardware
et: Riistvara

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, profileLabel)
en: Profile
et: Profiil

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, cardLabel)
en: Sound Card
et: Helikaart

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, deviceGroupBox)
en: Device Configuration
et: Seadme seadistamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, portLabel)
en: Connector
et: Pistmik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, deviceLabel)
en: Sound Device
et: Heliseade

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, outputGroupBox)
en: Speaker Placement and Testing
et: Kõlarite paigutus ja testimine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, inputGroupBox)
en: Input Levels
et: Sisendtasemed

[ctx: @info User changed Phonon backend]
en: To apply the backend change you will have to log out and back in again.
et: Taustaprogrammi muutmise rakendamiseks tuleb välja ja uuesti sisse logida.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListWidget, m_select) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, m_select)
en: A list of Phonon Backends found on your system.  The order here determines the order Phonon will use them in.
et: Sinu süsteemis leitud Phononi taustaprogrammide nimekiri. Nende järjekord määrab järjekorra, millega Phonon neid kasutab.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_up) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, preferButton)
en: Prefer
et: Eelistus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_down) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, deferButton)
en: Defer
et: Tagasilükkamine

en: Audio Playback
et: Heli taasesitamine

en: Audio Recording
et: Heli salvestamine

en: Video Recording
et: Video salvestamine

en: Invalid
et: Vigane

en: Test the selected device
et: Valitud seadme testimine

en: Defines the default ordering of devices which can be overridden by individual categories.
et: Määrab seadmete vaikimisi järjekorra, mille saab tühistada konkreetsete kategooriatega.

en: Default Audio Playback Device Preference
et: Vaikimisi eelistatud heli taasesitamise seade

en: Default Audio Recording Device Preference
et: Vaikimisi eelistatud heli salvestamise seade

en: Default Video Recording Device Preference
et: Vaikimisi eelistatud video salvestamise seade

en: Audio Playback Device Preference for the '%1' Category
et: Eelistatud heli taasesitamise seade kategooria '%1' jaoks

en: Audio Recording Device Preference for the '%1' Category
et: Eelistatud heli salvestamise seade kategooria '%1' jaoks

en: Video Recording Device Preference for the '%1' Category
et: Eelistatud video salvestamise seade kategooria '%1' jaoks

en: Apply the currently shown device preference list to the following other audio playback categories:
et: Parajasti näidatavate seadme-eelistuste nimekirja rakendamine järgmistele heli taasesitamise kategooriatele:

en: Default/Unspecified Category
et: Vaikimisi/määramata kategooria

en: Failed to set the selected audio output device
et: Valitud heli väljundseadme määramine nurjus

en: Your backend may not support audio recording
et: Sinu taustaprogramm ei pruugi heli salvestamiset toetada

en: Your backend may not support video recording
et: Sinu taustaprogramm ei pruugi video salvestamist toetada

en: Testing %1
et: %1 testimine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeView, categoryTree) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeView, categoryTree)
en: Various categories of media use cases.  For each category, you may choose what device you prefer to be used by the Phonon applications.
et: Erinevad kasutamiskategooriad. Iga kategooria puhul saab valida, millist seadet peaks Phononi rakendused eelistatult kasutama.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showAdvancedDevicesCheckBox)
en: Show advanced devices
et: Muude seadmete näitamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, applyPreferencesButton) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, applyPreferencesButton)
en: Use the currently shown device list for more categories.
et: Parajasti näidatavate seadmete nimekirja kasutamine muude kategooriate nägemiseks.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, applyPreferencesButton)
en: Apply Device List To...
et: Seadmenimekirja rakendamine...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeView, deviceList)
en: Devices found on your system, suitable for the selected category.  Choose the device that you wish to be used by the applications.
et: Sinu süsteemis leitud seadmed, mis sobivad valitud kategooriaga. Vali seade, mida rakendused peaksid kasutama.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeView, deviceList)
en: The order determines the preference of the devices. If for some reason the first device cannot be used Phonon will try to use the second, and so on.
et: Järjekord määrab seadmete eelistuse. Kui mingil põhjusel ei saa Phonon kasutada esimest seadet, püütakse kasutada teist ja nii edasi.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, preferButton)
en: prefer the selected device
et: valitud seadme eelistamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, deferButton)
en: no preference for the selected device
et: valitud seadmel puudub eelistus

en: Phonon Configuration Module
et: Phononi seadistamismoodul

en: Copyright 2006 Matthias Kretz
et: Autoriõigus 2006: Matthias Kretz

en: Device Preference
et: Eelistatud seade

en: Backend
et: Taustaprogramm

en: Audio Hardware Setup
et: Heliriistvara seadistused

en: Front Left
et: Vasakul ees

en: Front Left of Center
et: Keskelt vasakul ees

en: Front Center
et: Keskel ees

en: Front Right of Center
et: Keskelt paremal ees

en: Front Right
et: Paremal ees

en: Side Left
et: Vasakul küljel

en: Side Right
et: Paremal küljel

en: Rear Left
et: Vasakul taga

en: Rear Center
et: Keskel taga

en: Rear Right
et: Paremal taga

en: Unknown Channel
et: Tundmatu kanal
