kcmhtmlsearch - en to et translation catalogue (23 entries)

en: The fulltext search feature makes use of the ht://dig HTML search engine. You can get ht://dig at the
et: Abifailide tekstist otsimise funktsioon kasutab ht://dig HTML otsingumootorit. ht://dig mootor on võimalik hankida

en: Information about where to get the ht://dig package.
et: Info selle kohta, kust leida ht://dig paketti.

en: ht://dig home page
et: ht://dig koduleheküljelt

en: Program Locations
et: Programmide asukohad

en: Enter the path to your htdig program here, e.g. /usr/local/bin/htdig
et: Siia sisesta htdig programmi asukoht, nt. /usr/local/bin/htdig

en: Enter the path to your htsearch program here, e.g. /usr/local/bin/htsearch
et: Siia sisesta htsearch programmi asukoht, nt. /usr/local/bin/htsearch

en: Enter the path to your htmerge program here, e.g. /usr/local/bin/htmerge
et: Siia sisesta htmerge programmi asukoht, nt. /usr/local/bin/htmerge

en: Scope
et: Ulatus

en: Here you can select which parts of the documentation should be included in the fulltext search index. Available options are the KDE Help pages, the installed man pages, and the installed info pages. You can select any number of these.
et: Siin saab valida, millised dokumentatsiooni osad kaasatakse otsinguindeksi loomisel. Võimalikud valikud on: KDE dokumentatsioon, paigaldatud man-leheküljed ja infoleheküljed. Sa võid valida ükskõik kui paljud neist.

en: &KDE help
et: &KDE abifailid

en: &Man pages
et: &Man-leheküljed

en: &Info pages
et: &Infoleheküljed

en: Additional Search Paths
et: Lisa-otsinguteed

en: Here you can add additional paths to search for documentation. To add a path, click on the <em>Add...</em> button and select the folder from where additional documentation should be searched. You can remove folders by clicking on the <em>Delete</em> button.
et: Siin saab lisada muid otsinguteid dokumentatsioonile. Otsingutee lisamiseks klõpsa nupul <em>Lisa...</em> ning vali kataloog, kust dokumentatsiooni otsima hakatakse. Katalooge on võimalik eemaldada, klõpsates nupul <em>Kustuta</em>.

en: Add...
et: Lisa...

en: Delete
et: Kustuta

en: Language Settings
et: Keele seadistused

en: Here you can select the language you want to create the index for.
et: Siin saad valida keele, millele indeks genereeritakse.

en: &Language
et: &Keel

en: Generate Index...
et: Loo indeks...

en: Click this button to generate the index for the fulltext search.
et: Täiestekstotsingu indeksi genereerimiseks klõpsa sellel nupul.

en: without name
et: nimetu

en: <h1>Help Index</h1> This configuration module lets you configure the ht://dig engine which can be used for fulltext search in the KDE documentation as well as other system documentation like man and info pages.
et: <h1>Abifailide indeks</h1> See moodul võimaldab seadistada ht://dig otsingumootorit, mida saab kasutada täistekstotsinguks KDE dokumentatsioonis ning süsteemi dokumentatsioonis, näiteks <em>man</em>- ja <em>info</em>lehekülgedelt.
